Videovalvesüsteemi reaalne kasu

27.03.2017
| |

Teate, tihti kohtume ettevõtete juhtidega, kes ütlevad, et videovalvesüsteem on lihtsalt kallis mänguasi, samas on neil palju lahendamata probleeme, mida on lihtne “video” abiga lahendada. Seejuures on nendest probleemidest tingitud kahju palju suurem kui videosüsteemi maksumus.

Kujutage vaid ette, kui palju raiskab teie töötajate tööaega näiteks tarnimisel kaduma läinud kauba ülesleidmine.

Mõelgem, mida see võib kaasa tuua:

  1. Töötajad kulutavad aega, püüdes tuvastada viga, kontrollides kättesaamis-, lähetamis-, veodokumentatsiooni. Ent selle aja jooksul võinuks teie personal tuua kasu!
  2. Suhete pingestumine meeskonnas, tarnijatega, klientidega, veoettevõtjatega. On selge, et taoline olukord võib mingi aja jooksul oluliselt mõjutada kasumit.
  3. Kaupa ei leitagi üles või leitakse hilinenult, mis omakorda toob kaasa täiendavaid kulusid.

Rohkem pole vist vaja jätkata. Juba selliseid põhjusi on rohkem kui piisavalt, et mõelda lahendusi nendele probleemidele. Muidugi on kõik, kes silmitsi seisnud sarnase olukorraga, kuidagi leidnud väljapääsu, ent väga vähesed inimesed tegelikult hindavad, millise hinnaga see otsus tuleb! Vaid ühest oskuslikult paigaldatud kaamerast on selles olukorras piisav, et vabaneda lõviosast nendest probleemidest. Seejuures kulub kaotatud ühiku leidmiseks arhiivis vaid loetud minuteid! Süüdlane on kohe selge ja te saate ümberlükkamatud tõendid. Vaid üks kaamera ja hulgaliselt probleeme kaob tagaplaanile!

Aga meie käsitlesime üksnes üht olukorda. Valdkondi, kus on võimalik probleeme videoseire abil vältida, leidub rohkesti.

Näiteks, suudavad videosüsteemid:

  • vähendada tootmises praagi hulka
  • tõsta töötajate tootlikkust
  • kontrollida tootmismahtude protsesse ilma töötajaskonda suurendamata
  • tuvastada vargusi ja palju muud

Tegeleme juba aastaid sellega, et aitame klientidel lahendada probleeme, ja teame, kuidas muuta süsteem tõeliselt kasulikuks ja mitte teha sellest kallist mänguasja!

Kui teil on sarnaseid probleeme, ärge viivitage! Aeg tähendab teie raha! Küsige meilt ekspertnõu ning jagame rõõmuga teile oma kogemusi ja teadmisi!

Küsi nõu
Räägi probleemi