Mitte prügikast vaid prügila. Meie lahendused, või kuidas sellega kakelda.

24.03.2017
| |

Nagu näitab praktika, tekib korteriühistu esimeheks saamisel hulgaliselt lahendamist vajavaid igapäevaprobleeme.. Üheks suurimaks probleemiks on prügikonteinerid.

Kas tuleb tuttav ette pilt, kus:

Prügikonteinerid asuvad teede ääres ning mööda käivad ka naabermajade inimesed. Ning kõik, kellel on viitsimist, toovad oma prügi teie konteinerisse? Oma maja ning kõrvalmaja elanikud viskavad ülbelt prügi ka konteinerite kõrvale? Probleeme lisandub ka siis, kui kodus vahetatakse mööblit või tehakse remonti. Õhtuti või öösel, siis, kui keegi ei näe, visatakse vaikselt oma prügi konteinerite kõrvale maha. Kõik see aga tähendab, et hommikul ootab teid ebameeldiv üllatus. Ning selle asemel, et täita oma korteriühistu kohustusi, mida olite planeerinud, hakkate pead murdma sellega, et kuidas kõik see korralagedus eemaldada. Millal tellida prügiauto? Tuleb leida ka inimene, kes aitaks korda luua. Kaebama hakkab ka koristaja, et prügi on väga raske ja et kuidas on kogu see olukord teda ära väsitanud – igal hommikul teiste järel koristada. Aga firma, keda te planeerite kutsuda – nendega tekivad tihti eriarvamused, eriti suuremõõtmeliste prügi teemal!

Paljud korteriühistu esimehed soovivad vägagi luua korda oma territooriumil ja panna inimesi vastutama oma prügi eest!

Kõik ei ole veel nii halb kui paistab! Olemas on väljapääs sellisest olukorrast. Juba on olemas elamud, kus on leitud mooduseid võidelda vastutustundetute inimestega. Korteriühistututel on oluliselt vähem probleeme prügiga ning on vähenenud ka arved prügi eest. Lisaks sellele on muutunud palju lihtsamaks suhtlemine prügiveoettevõttega. Neile pole enam vajalik tõestada, et nad jätsid midagi kaasa võtmata või käisid ainult korra nädalas prügi järel.

Kas tahate teada, kuidas? Arvatavasti sooviksite ka oma elu niimoodi kergendada!

See kõik on väga lihtne! Piisab ainult videovalvesüsteemi paigaldamisest konteinerite juurde ning siis olete kursis, kes reostas prügikonteinerite ümbrust ja mitu korda täpselt prügivedu toimus. Teil on võimalus koostada inimesele eraldi arve suurmõõtmelise prügi eest ning teie prügiarved vastavad tegelikule mahule, ei mingeid lisakulutusi! Mida arvate, kas peale seda keegi veel viskab vaikselt õhtuti oma suuremõõtmelist prügi ära?

Videovalvesüsteem distsiplineerib inimesi sõltumata ajast ja kohast. On peamine, et probleemid lahenevad mitte ainult elanike ja prügiga. Kui prügikonteinereid on kahjustatud või isegi põlema pandud, kuidas on võimalik leida süüdlast? On juhtumeid, kus viiakse prügi välja ning mõtlemata ka lõhutakse prügikonteinereid, keegi viskab sinna kustutamata suitsu. Kuidas leida hiljem süüdlast, kes tekitas kahju, ja seda ametlikult tõestada! Selliste olukordade jaoks ongi olemas videovalvesüsteemid! Kaamera lindistab kõik: millal viiakse prügi välja ja millistes kogustes! Piisab ainult salvestuse näitamisest ja kogu tõde tuleb hetkega välja!

Kõige huvitavam on aga see, et just meie saame teile pakkuda vandaalikindlat süsteemi. Mida see tähendab, küsite? See tähendab seda, et teil on kaamerad, mida on pea võimatu lõhkuda ja mille toimivusala varjata! Ning peale selle hoiatavad kaamerad teid juba enne seda, kui neid jõutakse lõhkuda või varjata.

Ärge viivitage probleemide lahendamisega – tulge meile ja lahendame probleemi koos!

Just meie videovalvesüsteemidega saavutate korra territooriumil, säästate väljaminekuid ja oma närve!

Küsi nõu
Räägi probleemi