Fonolukud

Fonolukkude süsteemid on oluline osa kaasaegsetest turvameetmetest nii elu- kui ka ärihoonetes. Need mitte ainult ei tõsta teie kodu või kontori turvalisuse taset, vaid muudavad teie elu lihtsamaks ja rahulikumaks, tagades kontrolli selle üle, kes teie territooriumile pääseb.

Fonolukkude süsteemiga teate alati, kes on teie ukse taga, saate hõlpsasti suhelda külastajatega ja kontrollida ligipääsu oma territooriumile.

Besel-Alarm OÜ pakub mitmekesiseid lahendusi, et rahuldada kõiki vajadusi. Sõltumata sellest, kas vajate fonolukku väikesele majale või suurele kontorihoonele, leiame teile sobiva lahenduse, mis tagab turvalisuse ja mugavuse.

Küsi hinnapakkumine

Mida meie pakume

 • Professionaalne paigaldus: Besel-Alarm OÜ spetsialistid paigaldavad fonolukkude süsteemid igat tüüpi objektidele – alates eramajadest kuni korterelamute ja kontorikeskusteni. Meie garanteerime tööde kiire ja kvaliteetse teostamise, mis vastab kõigile turvastandarditele ja tehnilistele nõuetele.
 • Tehniline hooldus ja remont: tagame teie süsteemi katkematu töö. Pakume regulaarset tehnilist hooldust ja kiiret remonti, et teie fonolukk oleks alati töökorras.
 • Süsteemide moderniseerimine: tehnoloogia areneb pidevalt ja meie aitame teil olemasolevat süsteemi uuendada uusimate fonolukkude mudelite vastu, mis pakuvad täiustatud turvaomadusi ja kasutajaliidest.

Fonolukkude kasutamise eelised

Ettevõttes

 • Juurdepääsu kontroll: fonolukud võimaldavad kontrollida juurdepääsu ettevõtte territooriumile, tagades, et ainult volitatud töötajad ja külastajad pääsevad objektile.
 • Turvalisus: vähendades volitamata juurdepääsu riski, aitavad fonolukud ennetada võimalikke turvaohtusid.
 • Külastajate haldamine: fonolukkude süsteemid lihtsustavad külastajate vastuvõtmise protsessi, võimaldades eelnevalt identifitseerida ja kontrollida kõiki, kes tulevad, mis on eriti oluline kõrgete turvanõuetega objektidel.

Eramajas

 • Turvalisuse tõstmine: fonolukud võimaldavad visuaalselt ja heliliselt kinnitada, kes tuleb teie koju, enne kui lubate külastajad sisse.
 • Mugavus: kaugjuhtimisega ukse avamine muudab elu lihtsamaks, võimaldades teil hallata juurdepääsu ilma vajaduseta füüsiliselt uksele minna, mis on eriti väärtuslik halbade ilmastikutingimuste korral või kui olete hõivatud.
 • Integratsioon teiste turvasüsteemidega: kaasaegsed fonolukkude süsteemid võivad integreeruda videovalve ja teiste süsteemidega, luues tervikliku kodukaitse.

Korteriühistutes

 • Juurdepääsu piiramine: fonolukud piiravad tõhusalt juurdepääsu trepikodadele ja hoovialale, takistades kõrvaliste ja potentsiaalselt ohtlike isikute sisenemist.
 • Elanike turvalisuse suurendamine: volitamata ja soovimatute külastuste arvu vähendamine aitab hoida elamu turvalisust ja parandada elanike elukvaliteeti.

Fonolukkude tüübid

Helilukud: kõige põhilisemad seadmed, mis võimaldavad helikontakti välisukse ja sisekeskkonna vahel. Kasutaja saab kuulda külastaja häält ja vastata talle, ilma teda nägemata.

Videolukud: arenenumad süsteemid, mis on varustatud välise ploki kaamera ja siseploki ekraaniga. Need võimaldavad külastaja visuaalset tuvastamist, mis suurendab turvalisust oluliselt.

IP-fonolukud: kõige kaasaegsemad süsteemid, mis kasutavad andmeedastuseks internetti. Need seadmed võimaldavad juurdepääsu videolindistustele ja teavitavad omanikku külastajatest interneti kaudu, isegi kui omanik asub kodust eemal.

Fonolukkude süsteemide kombineerimine teiste turvasüsteemidega, nagu videovalve, valvesignalisatsioon, automaatsed väravad ja läbipääsusüsteemid, tugevdab kaitset ja muudab juurdepääsu haldamise maksimaalselt tõhusaks.

Raske on ette kujutada kaasaegset elamu- või ärihoonet ilma usaldusväärse fonolukkude süsteemita. See mitte ainult ei lihtsusta hoonesse sisenemist, vaid tõstab ka isikliku turvalisuse ja mugavuse taset. Kui soovite tagada oma kodu või kontori maksimaalse kaitse, võtke ühendust Besel-Alarm OÜ. Pakume teile parimaid lahendusi!

Miks valida meid

 • Kogemus ja professionaalsus: meie spetsialistidel on põhjalikud teadmised ja aastatepikkune kogemus erinevate marki ja mudelite fonolukkude süsteemidega.
 • 5-aastane garantii: pakume kõikidele meie süsteemidele täielikku 5-aastast garantiid. Vajadusel asendame või parandame seadmed kiiresti ja tasuta.
 • Kvaliteet ja töökindlus: kasutame ainult parimate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad pika ja katkematu töö.
 • Usaldus: meie ärisuhted põhinevad aususe ja korrektsuse põhimõtetel. Kliendi eest hoolitsemine on meie prioriteet ning meie eesmärk on tagada teile maksimaalne kasu ja tulu.

Fonolukkude süsteemide hind

Hind sõltub mitmest tegurist: valitud süsteemi tüübist, hoone suurusest ja keerukusest ning paigaldustingimustest.

Optimaalse fonoluku süsteemi määramiseks on vajalik konsultatsioon spetsialistiga, kes arvestab teie projekti kõiki üksikasju. Meie eksperdid aitavad teil valida kõige sobivama lahenduse, mis vastab teie vajadustele ja tingimustele.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Teie võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita tagasisidevorm meie veebilehel.