Videovalvesüsteem

Garanteerige oma ruumi turvalisus kaasaegsete videovalvesüsteemidega Besel-Alarm OÜ!

Videovalvesüsteemid on tänapäeval muutunud igasuguse ettevõtte või asutuse turvalisuse lahutamatuks osaks. Kuigi kaamerate olemasolu igal pool võib mõnikord tunduda pisut häirivana, on raske ette kujutada täielikku kaitset ilma videovalvesüsteemideta, mis alati valvavad teie turvalisust.

Videovalve ei ole enam luksus, vaid kättesaadav laiale kasutajaskonnale, alates suurtest organisatsioonidest kuni eramajadeni. Tehnoloogia arengu ja seadmete maksumuse vähenemise tõttu on videovalvesüsteemid muutunud tõhusaks vahendiks turvalisuse tõstmiseks, võimaldades kasutajatel reaalajas oma vara jälgida kõikjalt maailmast.

Küsi hinnapakkumine

Mida meie pakume

 • Konsultatsioonid ja projekteerimine: meie spetsialistid teevad teie turvalisuse vajaduste üksikasjaliku analüüsi ja töötavad välja individuaalse plaani, mis vastab teie nõuetele.
 • Paigaldus: pakume täisteenust videovalvesüsteemide paigaldamisel ja seadistamisel, sealhulgas nende integreerimist teiste turvasüsteemidega, et luua ühtne kaitstud võrk.
 • Moderniseerimine: kui teie praegune varustus on vananenud või ei suuda ülesannetega toime tulla, pakume selle asendamist kaasaegsete videovalvesüsteemidega. Uued mudelid pakuvad paremat pildikvaliteeti, täiendavaid funktsioone ja suuremat töökindlust.
 • Hooldus ja remont: Besel-Alarm OÜ kõrvaldab kiiresti ja kvaliteetselt kõik rikked, et tagada teie süsteemi katkematu töö.

Videovalvesüsteemide tüübid

 • Analoogvideovalve: analoogisüsteemid on traditsiooniline viis videovalveks, kasutades kaameraid, mis edastavad signaali kaabli kaudu salvestusseadmesse. Need süsteemid on töökindlad ja aja jooksul tõestatud, lihtsad paigaldada ja kasutada.
 • IP (digitaalne) videovalve: IP-kaamerad on kaasaegne lahendus, mis kasutab video edastamiseks internetiprotokolli. Need kaamerad ühendatakse võrku ja võivad edastada pilti reaalajas teie nutitelefoni, tahvelarvutisse või arvutisse. IP-süsteemid pakuvad kõrget pildikvaliteeti, kaugjuurdepääsu võimalust ja integreerimist teiste turvasüsteemidega.

Videovalvesüsteemi funktsioonid

Tootmis- ja äriruumid

 • Liikumise jälgimine: tagab töötajate ja külastajate saabumise ja lahkumise kontrolli, parandades turvalisust ja tööaja arvestust.
 • Töökoha turvalisus: aitab tagada ohutusreeglite järgimist, ennetades õnnetusi ja tõstes üldist turvalisust tootmises.

  Varastamise riski vähendamine: videovalve on võimas vahend varguste ennetamiseks.

 • Klienditeeninduse parandamine: aitab personali koolitamisel, võimaldades analüüsida nende suhtlemist klientidega ja parandada teenuse kvaliteeti.

Eramaja

Suurenenud turvalisus: kaamerate paigaldamine maja perimeetri ümber ja sissepääsudele võib oluliselt vähendada sissemurdmiste ohtu, võimaldades kahtlasi tegevusi reaalajas jälgida ja neile reageerida enne, kui oht tekib.

Kaugjälgimine: kaasaegsed süsteemid võimaldavad majaomanikel oma vara jälgida eemalt nutitelefonide, tahvelarvutite või arvutite kaudu.

Sündmuste salvestamine: juhtumi korral võivad kaamerate salvestised olla väärtuslikud tõendid politseile ja kindlustusfirmadele, aidates kiiresti lahendada õiguslikke või rahalisi küsimusi.

Korteriühistud

 • Prügikastide jälgimine: valede jäätmekäitlusviiside ennetamiseks, kui elanikud jätavad mahukaid jäätmeid või keelatud esemeid prügikastide kõrvale.
 • Parkimisalade turvalisus: videokaamerad aitavad kontrollida parkimiskohti, ennetades autode kahjustamist.
 • Vandaalitsemise ennetamine: tõhus vandaalitsemise vastane meede avalikes kohtades, nagu trepikojad, liftid ja muud ühiskasutatavad alad.
 • Juurdepääsu kontroll ja ühiskasutatavate alade turvalisus: võimaldab jälgida hoonete sissepääse, trepikodasid ja muid alasid, pakkudes elanikele täiendavat turvalisust.

Videovalvesüsteemi töökindluse tagamiseks loome alati eraldi sõltumatu võrgu. Tagame ööpäevaringse jälgimise, kindlustades kõigi sündmuste pideva salvestamise. Kõik videovalve andmed salvestatakse usaldusväärselt kõvakettale, võimaldades igal ajal juurdepääsu arhiveeritud salvestustele, et neid vajadusel vaadata või kasutada tõenditena.

«Teie turvalisus on meie mure!»

Besel-Alarm OÜ püüab luua intelligentset ja integreeritud turvasüsteemi, kus videovalvekaamerad töötavad koos väravate automaatika, juurdepääsukontrolli süsteemide ja fonolukkudega. See tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja suurendab üldist turvalisuse taset.

Miks valida meid

 • Professionaalsus: meie spetsialistidel on suur kogemus videovalvesüsteemide projekteerimisel ja paigaldamisel.
 • Kvaliteet: kasutame ainult parimate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad pika ja katkematu töö.
 • 5-aastane garantii: pakume kõikidele meie süsteemidele täielikku 5-aastast garantiid. Vajadusel asendame või parandame seadmed kiiresti ja tasuta.
 • Usaldus: meie ärisuhted põhinevad aususe ja korrektsuse põhimõtetel. Kliendi eest hoolitsemine on meie prioriteet ning meie eesmärk on tagada teile maksimaalne kasu ja tulu.
 • Stabiilne töö: loome videovalve jaoks eraldi sõltumatu võrgu, mis tagab süsteemi stabiilse ja katkematu töö.

Hind

Videovalvesüsteemi maksumus sõltub erinevatest teguritest, nagu kaamerate tüüp, juurdepääsupunktide arv ja objekti eripära.

Optimaalse lahenduse ja täpse maksumuse määramiseks on vajalik konsultatsioon meie spetsialistiga. Meie eksperdid arvestavad teie projekti kõiki üksikasju ja pakuvad kõige sobivama lahenduse, mis vastab teie vajadustele ja tingimustele.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Teie võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita tagasisidevorm meie veebilehel.

  KKK (1)

  1. Цена системы видеонаблюдения

   Поскольку каждая ситуация и задача по своему уникальная, то и предложения очень индивидуальны как по оборудованию, так и по настройке. В связи с этим очень сложно указать на первых порах какую-либо цену.