Tööaja arvestus

Töötajate tööaeg on mitte ainult ressurss, vaid ka märkimisväärne osa iga ettevõtte investeeringutest. Osata seda aega tõhusalt hallata on väga oluline kaasaegse konkurentsitiheda turu tingimustes.

Tööaja arvestuse automatiseerimine ei ole lihtsalt trend, vaid vajadus igale organisatsioonile, mis püüdleb efektiivsuse ja distsipliini suurendamise poole. Kaasaegsete tehnoloogiate abil tööaja arvestuse automatiseeritud süsteemide kasutuselevõtt võimaldab mitte ainult vähendada ajakadu, vaid ka oluliselt suurendada iga töötaja tööviljakust.

Meie teenused

 • Konsultatsioonid: meie spetsialistid teevad teie ettevõtte põhjaliku analüüsi ja pakuvad välja tööaja arvestuse süsteemi, mis arvestab kõiki teie äri eripärasid ja nõudmisi.
 • Paigaldus ja seadistamine: pakume täisteenust paigaldamise ja seadistamise osas.
 • Hooldus ja remont: pakume regulaarset tehnilist hooldust, et teie süsteem oleks alati töökorras. Meie spetsialistid kõrvaldavad kiiresti ja kvaliteetselt kõik rikked, tagades süsteemi katkematu töö.
 • Garantii: Besel-Alarm OÜ on oma toodete kvaliteedi üle uhke ja kindel nende töökindluses, seetõttu pakume kõikidele meie süsteemidele 5-aastast garantiid. Garantiijuhtumi korral vahetame viivitamatult vigased komponendid või teostame vajaliku remondi ilma lisatasudeta.

Küsi hinnapakkumine

Automatiseeritud tööaja arvestuse süsteemi eelised

 • Töötajate distsipliini suurendamine: süsteemne tööaja kontroll vähendab põhjendamatute hilinemiste ja varajaste lahkumiste arvu.

  Majanduslik efekt: arvestusprotsesside automatiseerimine aitab optimeerida kulusid ja suurendada ettevõtte üldist tasuvust.

  Paindlikkus ja mastaapsus: süsteemid saab seadistada vastavalt iga äri eripäradele ja neid saab hõlpsasti kohandada muutuvate töötingimustega.

  Integratsioon teiste süsteemidega: tööaja arvestus on eriti tõhus koos ettevõtte läbipääsu– ja turvasüsteemidega.

Tööaja arvestuse automatiseeritud süsteemide kasutuselevõtt on investeering teie äri tulevikku. Meie lahendused aitavad teil mitte ainult tööprotsesse kontrollida, vaid ka neid optimeerida, kõrvaldades igasuguse aja ja raha raiskamise.

Miks valida meid

 • Professionaalsus: meie spetsialistidel on sügavad teadmised ja aastatepikkune kogemus tööaja arvestuse süsteemide paigaldamisel.
 • Kvaliteet: kasutame ainult parimate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad meie süsteemide pika ja katkematu töö.
 • Usaldus: meie ärisuhted põhinevad aususe ja korrektsuse põhimõtetel. Kliendi eest hoolitsemine on meie prioriteet ning meie eesmärk on tagada teile maksimaalne kasu ja tulu.

Tööaja arvestussüsteemi maksumus

Tööaja arvestussüsteemi maksumus sõltub mitmest tegurist: valitud süsteemi tüübist, kasutajate arvust ja funktsionaalsuse tasemest. Iga projekt vajab individuaalset lähenemist, seega saab täpse hinna määrata alles pärast kõigi detailide hindamist.

Optimaalse lahenduse ja täpse maksumuse määramiseks on vajalik konsultatsioon meie spetsialistiga. Meie eksperdid arvestavad teie projekti kõiki eripärasid ja pakuvad parimat varianti, mis vastab teie vajadustele ja tingimustele.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Teie võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita tagasisidevorm meie veebilehel.