Учёт рабочего времени

Töötajate tööaeg - see on iga firma jaoks väärtuslik ja väga tähtis ressurss. Pole juhus, et kõigile on tuttav ütlemine: „Aeg on raha“.

Tänapäevastes turutingimustes on tööaeg üks olulisemaid firma konkurentsivõimet tõstvaid tegureid. Sotsioloogide andmeil on hilinemistest, suitsupausidest ja töölt varem lahkumistest põhjustatud tööajakadu enam kui 10%. See toob kaasa tootmisefektiivsuse vähenemise ja sellest tulenevalt ettevõtte tulude kahanemise.

Töötajate tööaja arvestus on tähtis ja töömahukas protsess. Tööaja arvestuse automatiseeritud süsteemid on kasutusel kõigis arenenud ettevõtetes.

Automatiseeritud süsteemide kasutuselevõtt mitte ainult et aitab töödistsipliini parandada, vaid vähendab ka tööaja kadu ja suurendab töö tootlikkust. See annab otsest majanduslikku efekti.

Eriti aktuaalne on tööaja automatiseeritud arvestus keskmist palka teenivate, paindliku graafikuga töötavate töötajatega firmades.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate süsteemide ühendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. Tööajaarvestussüsteemi kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos läbipääsusüsteemiga.

Küsige, kuidas saab lõpetada rahakaotamise juba praegu.

Hind - Kui palju maksab?

Kuna iga olukord on omaette unikaalne, siis ka pakkumised on väga individuaalsed nii riistvara poolest kui ka seadistamisel. Sellepärast on väga raske kohe algul öelda konkreetset hinda.

Tellimine

с