Turvasüsteem

Tänapäeval on kuritegevuse tase endiselt aktuaalne oht nii era- kui ka äriklientidele. Usaldusväärse kaitse tagamine teie kodus, ettevõttes või tootmisobjektil on prioriteetne ülesanne, mida tuleb lahendada professionaalsete tehnoloogiliste lahendustega.

Besel-Alarm OÜ pakub täisteenust turvasüsteemide paigaldamisel ja remondil, tagades kõrge turvalisuse ja meelerahu meie klientidele.

Mida meie pakume

 • Konsultatsioonid ja projekteerimine: meie spetsialistid aitavad teil valida ja projekteerida turvasüsteemi, mis vastab kõige paremini teie nõudmistele ja tingimustele.
 • Turvasüsteemide paigaldus: meie turvalahendused sisaldavad kõige kaasaegsemat varustust, mis suudab rahuldada kõiki teie vara kaitse vajadusi. Pakume nii standardseid signalisatsioonisüsteeme kui ka kompleksseid mitmetasandilisi turvasüsteeme, sealhulgas juurdepääsukontrolli, videovalvet ja sissetungimise avastamise süsteeme.
 • Hooldus ja remont: teostame kiiret ja kvalifitseeritud mis tahes tüüpi turvaseadmete remonti. Tagame, et teie süsteem töötab tõrgeteta, pakkudes pidevat ja tõhusat tööd.

Küsi hinnapakkumine

Milliseid probleeme lahendab turvasüsteemide paigaldamine

Tootmisettevõtted

 • Ladude, kontorite, tootmisobjektide ja territooriumide kaitse: signalisatsioon tagab ööpäevaringse jälgimise, mis võimaldab kiiresti reageerida igasugustele kahtlastele tegevustele ja ennetada õigusrikkumisi.
 • Sissetungimise ja varguse ennetamine: turvasüsteem vähendab tõhusalt tootmisala ja väärtusliku vara ning materjalide varguse riski. Signalisatsiooni- ja videovalvesüsteemid toimivad potentsiaalsete kurjategijate jaoks heidutava tegurina.
 • Kindlustusmaksete vähendamine: professionaalselt paigaldatud turvasüsteemide olemasolu võib vähendada kindlustusmakseid.
 • Kallite seadmete ja andmete kaitse: tootmisettevõtetes ja kontorites on sageli kallid seadmed ja väärtuslik teave arvutites. Turvasüsteemid aitavad kaitsta seda vara varguste ja kahjustuste eest.
 • Üldise turvalisuse parandamine: turvasüsteemide paigaldamine tõstab tootmise üldist turvalisuse taset, kaitstes nii vara kui ka personali väliste ja sisemiste ohtude eest.

Eramaja

 • Sissetungimise ennetamine: turvasüsteemid hoiavad aktiivselt ära potentsiaalsete kurjategijate katsed murda sisse ja siseneda majja. Uste ja akende andurid reageerivad viivitamatult loata sisenemisele, teavitades omanikke ja/või turvateenistust.
 • Kaugjuurdepääs ja -juhtimine: kaasaegsed süsteemid võimaldavad omanikel kodu turvalisust kaugjuhtida nutitelefoni või muu seadme kaudu. See annab võimaluse süsteemi aktiveerida või deaktiveerida ning saada teateid igasugustest sündmustest, isegi kodust eemal olles.
 • Ohuandurid: suitsu-, vingugaasi- ja üleujutusandurid saab integreerida turvasüsteemi, pakkudes täiendavaid ettevaatusabinõusid ja õigeaegseid hoiatusi võimalike koduste ohtude kohta.

Turvasüsteemide tüübid

Autonoomne turvasignalisatsioonisüsteem: see on usaldusväärne valik neile, kes otsivad põhikaitset. Need süsteemid on varustatud võimsa sireeniga, mis aktiveerub loata sisenemise korral. Sellised süsteemid ei edasta häiresignaali turvateenistusele ega objekti omanikule.

Aktiivsed (puldiga) turvasüsteemid: sissetungi avastamisel edastatakse signaal kohe turvateenistusele, tagades kiire reageerimise ohule. See on ideaalne valik objektidele, mis vajavad suuremat tähelepanu turvalisusele.

«Teie turvalisus on meie mure!»

Paljud eelistavad integreeritud turvasüsteeme, mis ühendavad mitmeid funktsioone. Näiteks võivad need sisaldada videovalvesüsteeme, juurdepääsukontrolli ja väravate automaatikat. Selline kombinatsioon võimaldab luua nutika süsteemi, mis tagab tervikliku kaitse ja mugava juhtimise.

Miks valida meid

 • Professionaalsus: meie spetsialistidel on suur kogemus turvasüsteemide projekteerimisel ja paigaldamisel.
 • Kvaliteet: kasutame ainult parimate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad pika ja katkematu töö.
 • 5-aastane garantii: pakume kõikidele meie süsteemidele täielikku 5-aastast garantiid. Vajadusel asendame või parandame seadmed kiiresti ja tasuta.
 • Usaldus: meie ärisuhted põhinevad aususe ja korrektsuse põhimõtetel. Kliendi eest hoolitsemine on meie prioriteet ning meie eesmärk on tagada teile maksimaalne kasu ja tulu.

Hind

Turvasüsteemi maksumus sõltub valitud süsteemi tüübist, andurite arvust ja muudest komponentidest. Täpse hinna määramiseks on vajalik konsultatsioon meie spetsialistiga, kes arvestab teie projekti kõiki üksikasju ja pakub optimaalse lahenduse. Meie oleme alati valmis aitama teil teha õige valiku ja tagada teie objekti turvalisuse.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Meie kogenud spetsialistid aitavad teil valida ideaalse turvasüsteemi, mis vastab kõigile teie nõudmistele. Kogu vajaliku teabe saate telefoni teel +372 6684316 või meie veebilehe tagasisidevormi kaudu.