LĂ€bipÀÀsusĂŒsteem

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemid on tĂ”husad automatiseeritud kontrolli- sissepÀÀsusĂŒsteemid, mis vĂ”imaldavad hallata objekti turvalisust ja teostada juurdepÀÀsukontrolli.

Mida me pakume?

 1. LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi paigaldus
 2. Remont

Milliseid probleeme LĂ€bipÀÀsusĂŒsteem lahendab?

EttevÔttele (Ladu, tööstus, kontor)

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteem

 1. Töötajate juurdepÀÀsu piiramine erinevatele ruumidele - ruumide ja aja jÀrgi
 2. Töötajate sissepÀÀsu piiritlemine
 3. KĂŒlastajate registreerimine
 4. KĂŒlastajate elektrooniline arvestus
 5. Töötajate tööaja arvestus
 6. Objektile omavolilise tungimise vÀltimine
 7. Korra ja distsipliini tagamine

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteem on juba saanud paljude firmade korporatiivse haldamise lahutamatuks osaks. TĂ€nu sellisele sĂŒsteemile optimeerisid ettevĂ”tted personali turvalisuse ja kontrolli arvel tervikuna paljuski tööprotsessi.

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi Ă”ige valik mĂ”jutab nii ettevĂ”tte turvalisust kui töötajate mugavust.

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi on kerge kohandada mis tahes tĂŒĂŒpi objektidega, lisaks sellele saab seda modifitseerida vastavalt muudatustele objektil ilma hĂ€ireteta selle töös. Automatiseeritud lĂ€bipÀÀsusĂŒsteemid ettevĂ”tetes kindlustavad pideva kontrolli kĂ”igi kĂŒlastajate sissepÀÀsu ĂŒle sĂ”ltumata objekti tĂŒĂŒbist.

Meie seadmete baasil saab rajada lĂ€bipÀÀsukontrolli ja haldamise sĂŒsteeme nii vĂ€ikestesse kontoriruumidesse kui ka suurtele hajutatud struktuuri ja arvukate lĂ€bipÀÀsupunktidega objektidele.

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteem lahendab mitte ainult omavolilise sissetungimise probleemi ettevĂ”tte erinevatele objektidele, vaid aitab ka maksimaalselt kontrollida kĂ”igi ettevĂ”tte töötajate tööaja kasutamist.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate sĂŒsteemide ĂŒhendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos valvesĂŒsteemi ja vĂ€ravaautomaatikaga.

Erakliendile

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemide paigaldusTe vĂ”ite loobuda tavalisest vĂ€ravavĂ”tmest, selle asemel hakkab teie vĂ€rav avanema elektro-magnetvĂ”tmega. Seda sĂŒsteemi saab paigaldada mitte ainult vĂ€ravatele, vaid ka teie maja vĂ€lisuksele ja teil pole vaja enam kaasas tassida suurt vĂ”tmekimpu, piisab vaid ĂŒhest vĂ”tmest.

Sellise sĂŒsteemi kasulikkus seisneb selles, et te lihtsustate sissepÀÀsumeetodit nii enda jaoks kui ka sugulastele, samas nĂ€iteks saate kontrollida töömehi, kellel on sama sissepÀÀsukaart. Te saate jĂ€lgida, millal nad tulid ja lahkusid. Lisaks juhul kui teil midagi juhtub, saate vaadata, kes sel ajal kodus oli vĂ”i kodust lahkus.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate sĂŒsteemide ĂŒhendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos vĂ€ravaautomaatika, fonosĂŒsteemi ja valvesĂŒsteemiga.

VĂ”ib tunduda, et see sĂŒsteem ei ole kindel. VĂ”ime teile kinnitada, et see sĂŒsteem on palju kindlam kui tavaline vĂ”ti mis on igaĂŒhel taskus, kuna siin ei ole tegemist mehaanikaga ja niisugused mĂ”isted nagu roostetamine ja Ă”litamine on meie jaoks tundmatud.

KorteriĂŒhistule

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemide paigaldus

 1. Sulgege prĂŒgikast
 2. Elanike sissepÀÀsu piiritlemine
 3. Teie korteriĂŒhistu suletud territooriumile omavolilise tungimise vĂ€ltimine
 4. Korra ja distsipliini tagamine

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi Ă”ige valik mĂ”jutab nii elanike turvalisust ja mugavust kui ka vara sĂ€ilimist.

LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi on kerge kohandada mis tahes tĂŒĂŒpi objektidega, lisaks sellele saab seda modifitseerida vastavalt muudatustele objektil ilma hĂ€ireteta selle töös.

Algetapil vĂ”ib paigaldada selle sĂŒsteemi trepikoja sissepÀÀsuks, kus sĂŒsteem hakkab registreerima, kes ja millal sisenes. Lisaks juhul kui teil midagi juhtub, saate vaadata, kes sisenes vĂ”i vĂ€ljus sellel ajal.

JĂ€rgmisel etapil saab sĂŒsteemiga ĂŒhendada prĂŒgikastimaja, mis on lukustatud. KĂ”ik see hakkab töötama ĂŒhe vĂ”tmega ja pakub samasuguseid vĂ”imalusi nagu maja vĂ€lisuksel.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate sĂŒsteemide ĂŒhendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. LĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos fonosĂŒsteemiga. VĂ”ib tunduda, et see sĂŒsteem ei ole kindel. VĂ”ime teile kinnitada, et see sĂŒsteem on palju kindlam kui tavaline vĂ”ti mis on igaĂŒhel taskus, kuna siin ei ole tegemist mehaanikaga ja niisugused mĂ”isted nagu roostetamine ja Ă”litamine on meie jaoks tundmatud.

Automatiseeritud lĂ€bipÀÀsusĂŒsteem on tĂ€napĂ€evane, mugav ja tĂ”hus turvalisuse tagamise instrument.

Üks lĂ€bipÀÀsusĂŒsteemi peamisi eeliseid on funktsionaalne paindlikkus ja vĂ”imalus kohandada see kiiresti konkreetse objekti tingimustega. SĂŒsteemi etapiviisiline laiendamine toimub seadmeid demonteerimata.

MÔelge, vÔi parem mÔtleme koos, mis sobiks teile kÔige paremini.

Millistest seadmetest koosneb LĂ€bipÀÀsusĂŒsteem:

 • kaardilugeja
 • lukud
 • pöördvĂ€ravad
 • kontrollerid
 • ja muud

Hind - Kui palju maksab?

Kuna iga olukord on omaette unikaalne, siis ka pakkumised on vÀga individuaalsed nii riistvara poolest kui ka seadistamisel. SellepÀrast on vÀga raske kohe algul öelda konkreetset hinda.

Tellimine

Helistage meile 6684316 vÔi kirjutage mail@besel.ee vÔi tÀitke vorm

  Kasulik info valvesĂŒsteemi kohta