Automaatne tulekahjusignalisatsioon

Tootmis-, äri- ja elamuhoone peab olema varustatud kaasaegse ja tõhusa tuleohutussüsteemiga. Automaatsed tuleohutussüsteemid (ATS) vähendavad oluliselt tule leviku riske ja aitavad vähendada võimalikku varalist kahju.

Automaatne tulekahjusignalisatsioon (ATS) hõlmab endas keskseadet, erinevat tüüpi andureid (suitsu, temperatuuri, leegi ja tulekahju andurid), häirenuppe ja helisignaale. Tulekahju korral reageerib teie süsteem koheselt esimeste süttimismärkide, näiteks suitsu või temperatuuri tõusu peale. Signaal edastatakse keskseadmesse, mis teavitab viivitamatult kõiki hoones viibijaid evakueerimisvajadusest. See annab väärtuslikke minuteid, mis võivad päästa elusid ja ennetada olulist kahju teie varale.

Efektiivse tuleohutussüsteemi valimine on investeering teie ettevõtte ja lähedaste turvalisusse. Besel-Alarm OÜ pakub teile usaldusväärset kaitset, mis töötab laitmatult igas olukorras, tagades teile meelerahu ja kindlustunde.

Küsi hinnapakkumine

Mida meie pakume

Projekteerimine ja paigaldus: meie spetsialistid koostavad individuaalse projekti, arvestades teie ettevõtte kõiki eripärasid. Tagame kvaliteetse paigalduse ja süsteemi katkematu töö.

Hooldus ja tugi: pakume regulaarset hooldust, et teie süsteem oleks alati töökorras. Rikete korral kõrvaldavad meie spetsialistid kiiresti kõik vead.

Moderniseerimine ja integratsioon: kui teie praegune süsteem on vananenud või rikete all, uuendame selle vastavalt kaasaegsetele standarditele ja integreerime teiste turvasüsteemidega teie objektil.

Sertifitseerimine ja vastavus standarditele: Besel-Alarm OÜ-s töötavad sertifitseeritud spetsialistid, kes teostavad kõik tööd vastavalt turvalisuse standarditele, tagades meie lahenduste usaldusväärsuse ja seaduslikkuse.

Probleemid, mida lahendab automaatne tulekahjusignalisatsioon

Ettevõtetes ja ladudes

 • Varajane avastamine: ATS tuvastab varakult tulekahju märke, võimaldades õigeaegselt võtta meetmeid inimeste evakueerimiseks, tulekahju lokaliseerimiseks ja kustutamiseks.
 • Seaduslik nõue: ladudes ja tootmisruumides on ATS-i paigaldamine seaduse järgi kohustuslik, et kaitsta materiaalset vara ja tagada personali turvalisus.
 • Riskide vähendamine: süsteemi paigaldamine vähendab oluliselt ulatusliku tulekahju riski, mis võib põhjustada suuri materiaalseid kahjusid ja isegi inimohvreid.

Elamukompleksides ja korteriühistutes

 • Elu kaitse: ATS tagab elanike kiire hoiatamise tulekahju korral, mis on oluline tõhusaks evakueerimiseks, eriti kõrghoonetes.
 • Vastavus seadusele: kaasaegsed elamukompleksid ja hooned, mille kõrgus on üle 10 korruse, peavad seaduse järgi olema varustatud automaatse tulekahjusignalisatsiooniga.
 • Mugavus ja turvalisus: ATS-i paigaldamine tõstab kodu turvalisuse taset, aidates luua mugavat ja turvalist elukeskkonda.

Ärge laske ohul reaalsuseks saada. Tagage usaldusväärne kaitse juba täna Besel-Alarm OÜ automaatse tulekahjusignalisatsiooniga ja tundke end turvaliselt iga päev!

Miks valida meid

 • Kogemus ja professionaalsus: meie spetsialistidel on põhjalikud teadmised ja aastatepikkune kogemus automaatsete tulekahjusüsteemidega töötamisel.
 • 5-aastane garantii: oleme oma toodete kvaliteedi üle uhked ja kindlad nende töökindluses, seetõttu pakume kõikidele meie süsteemidele 5-aastast garantiid. Garantiijuhtumi korral vahetame viivitamatult vigased komponendid või teostame vajaliku remondi ilma lisatasudeta.
 • Usaldus: meie ärisuhted põhinevad aususe ja korrektsuse põhimõtetel. Kliendi eest hoolitsemine on meie prioriteet ning meie eesmärk on tagada teile maksimaalne kasu ja tulu.

Hind

Automaatse tulekahjusignalisatsiooni süsteemi hind sõltub mitmest tegurist: kinnisvaraobjekti tüübist, selle pindalast, hoones viibivate inimeste arvust ja süsteemi tüübist. Erinevat tüüpi hoonetel (tootmis-, äri-, elamud) on erinevad tuleohutusnõuded. Suuremad hooned vajavad rohkem andureid ja seadmeid, mis mõjutab hinda. Mida rohkem inimesi hoones viibib, seda keerukam ja arenenum peab olema tuleohutussüsteem. Erinevad süsteemid pakuvad erinevaid funktsioone ja kaitsetasemeid, mis samuti mõjutab hinda.

Konkreetse pakkumise saamiseks on vajalik konsultatsioon meie spetsialistiga, kes hindab teie vajadusi ja objekti eripärasid.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita kontaktivormi meie veebilehel.