Tagasisided

Meie kliendi tagasiside, kellele oli paigaldatud videovalve- ja fonosüsteem

“Väljendan oma lugupidamist teie ettevõtte asjatundliku ja konstruktiivse suhtumise eest minu eramu videovalve süsteemi paigaldamisel.

Nagu juba suuliselt lühidalt mainisin, meeldis:

– teie spetsialistide paindlik lähenemine kliendi vajaduste mõistmiseks ja parima lahendi leidmiseks. Seda võimaldas loomulikult hea tundmine ja ülevaade turul pakutavatest kaamera- ja valvesüsteemidest ja nende tehniliste lahenduste integreerimisvõimalustest olemasolevasse võrgustikku.

– Teiseks, oli võimalus valida hinna ja kvaliteedi optimaalseimate variantide vahel koos asjatundlike kommentaaridega, kus kõige kallim variant polnud sugugi ainuvõimalus.

– Kolmandaks, korrektne ja kõigist lubatud tähtaegast kinni pidamine ning tehnikute korralik ja hea installatsiooni “käekirjaga” töö kaablite vedamisel ja aparatuuri paigaldamisel.

Resultaadiks on väga hea kvaliteediga online turvakaamerate pilt ja võimalus vajadusel mitmete nädalate tagust pildimaterjali uuesti läbi vaadata, mis oligi minu, kui tellija soov tõsta passiivse turvalisuse taset elamu ümbruses “lisasilmade” kaudu. Nende kümne päevaga, mil on kaamerad töötanud, oleme nii ära harjunud sellega, et näeme kodus ekraanilt palju huvitavat (õnneks mitte ohuallikana käsitletavat), mida ei osanudki arvata, et elu ümberringi on palju mitmekesisem kui seni arvasime.

Otsest negatiivset ei oskagi välja tuua. Selge on asjaolu, et iga uus tehniline arendus vajab väheke selle tundmist, et kõiki vajalikke võimalusi saaks kasutada. Ka selles osas osutas firma vajalikku konsultatsiooni kohapeal.
Карл-Юрий Пихт
AS Green Marine