Kaitse oma videosüsteemi!

24.03.2017
| |

OHUTUS! Kas suudaksite sellest loobuda?

Kas oleksite valmis eemaldama kodudelt uksed, autodelt signalisatsiooni, teha kõik kättesaadavaks ning jääda ise lootma inimeste aususele?

Arvatavasti ei! Teil on olemas vara, tehnika ja palju muudki, millest te ei tahaks ilma jääda! Ühesõnaga, oma vara peame hästi kaitsma inimeste eest, kes soovivad seda omastada. Oleme aru saanud, et tavaline ukselukk meid enam ei päästa (meenutades tänapäeva kogenuid vargaid).

Kui tagada kvaliteetne ohutus, mõtleme esimese asjana signalisatsioonisüsteemi peale. Me paigaldame signalisatsiooni ruumidesse, territooriumitele, garaazidesse ja kõikidesse võimalikesse kohtadesse, et kaitsta ennast ja oma vara.

Kui õigesti paigaldada signalisatsioonisüsteemid, siis saame jälgida igat olukorda mis toimub meie territooriumil. Ühelgi „kutsumata külalisel” pole ühtegi võimalust tulla teie territooriumile „peremeest” mängima.

Kui turvaliselt kaitsevad meid signalisatsioonisüsteemid?

Kahjuks ei tea ainult meie ohutussüsteemidest. Suureks mureks on vargad,kes samuti on kursis ohutussüsteemidega. Esimese asjana,kui vargad hakkavad tegutsema,võtavad nad suurema tähelepanu alla signalisatsioonisüsteemid (eriliseks ahvatluseks on videokaamerad).

Oma vaatluste käigus oleme teinud järeldused, et üks kõige kallimaid remonte ja tähtsuselt esimesel kohal asuvad süsteemid on videokaamerad.

Soovime teile tuua ühe näite, mis alles hiljaaegu juhtus ühe meie kliendiga. Selle aasta septembrikuus üritasid kaks varast sisse murda ühte korterisse, läbi teise korruse akna. Sissemurdmine ebaõnnestus, kuid vargad üritasid signalisatsioonisüsteemi lõhkuda. Õnneks on antivandaalseid süteeme küllaltki raske lõhkuda. Ainus asi, mis varastel õnnestus rikkuda, oli videokaamerate välimus.

Spetsiaalselt just sellisteks juhtudeks on meie firmas loodud ning proovitud süsteem, mis lubab anda signaale juba enne seda, kui süsteemi on jõutud rikkuda. Tänu meie saavutustele ohutusvaldkondades, hoiatavad meie süsteemid ohu eest juba enne seda, kui suudetakse neid rikkuda või lõhkuda. See kõik päästab meid lisakuludest. Sellist süsteemi nimetatakse „Tamperi kaitseks”.

See on nagu teie vara valvur: kui ootamatu külaline külastab teid, kui teid ei ole kodus, siis see süsteem teatab sellest teid. Kui vandaal või vargas otsustab sissetungida teie kontorisse, tööstusesse või majja, siis süsteem varakult teatab teid sellest (enne seda kui see oleks tehtud), ja teie saate ise operatiivselt reageerida sellele ja pöörduda politseisse või valvemeeskonda. See viib maksimaalse vara säilimisele ja kahandada varguse soov karjutavate sireenide all edasi lõhkuda kaamerat ja oodata valvepatrulli tulemist. See aga on teie jaoks edu ja turvalisuse pant.

Kas see pani teid mõtlema turvalisusest? Tuli püüdlemine turvalisust kindlustama? Meie saame teid aidata nende eesmärkide saavutamisel!

Küsi nõu
Räägi probleemi