Videovalve

Enamasti on videovalve kasutamine seotud vĂ”imalusega, et vÔÔrad inimesed vĂ”ivad oma tegevusega tekitada elanikele ja varale fĂŒĂŒsilist vĂ”i materiaalset kahju.

Mida me pakume?

  1. Videovalve paigaldamine
  2. Remont

Kellele me paigaldame videovalvet?

EttevÔttele, töökohas (Ladu, tööstus, kontor)

Videovalve töökohale

Videovalve ettevĂ”ttele kujutavad endast suletud telesĂŒsteeme, mis on mĂ”eldud ĂŒldkasutatavate ruumide visuaalseks jĂ€lgimiseks ja valvamiseks. VideojĂ€lgimisobjektideks vĂ”ivad olla erineva pindala ja kasutusiseloomuga ruumid vĂ”i avatud alad.

Samuti on videovalvesĂŒsteemid tööstuses heaks abiliseks tehnoloogiliste protsesside ja personali töö kontrollimisel, et tagada ettevĂ”tte vĂ”i firma efektiivne toimimine.

Videovalve eramajadele kujutavad endast suletud telesĂŒsteeme, mis on mĂ”eldud enda vara visuaalseks jĂ€lgimiseks ja valvamiseks.

KorteriĂŒhistule

Videovalve kortermajadele kujutavad endast suletud telesĂŒsteeme, mis on mĂ”eldud ĂŒldkasutatavate ruumide visuaalseks jĂ€lgimiseks ja valvamiseks.

VideovalvesĂŒsteemide töö tulemus tagatakse tĂ€nu valvekaamerate «vaatevĂ€ljas» toimuva pidevale kontrollimisele ja katkematule salvestamisele. Samuti vĂ”imaldab toimuva ööpĂ€evaringne kaameratega salvestamine taastada tĂ€pselt Ă”igusrikkumise pildi ja aidata kaasa juurdluse lĂ€biviimisele ning sĂŒĂŒdlaste vĂ€ljaselgitamisele ja karistamisele.

See on ainult vĂ€ike osa sellest, kus vĂ”ib videovalvesĂŒsteem kasulik olla.

Hind - Kui palju maksab?

Kuna iga olukord on omaette unikaalne, siis ka pakkumised on vÀga individuaalsed nii riistvara poolest kui ka seadistamisel. SellepÀrast on vÀga raske kohe algul öelda konkreetset hinda.

Tellimine

Helistage meile +372 5692 0880 vÔi kirjutage mail@besel.ee vÔi tÀitke vormi