Turvasüsteem eramajas

Igaüks meist tahab olla kindel oma kodu turvalisuses, sest “minu kodu on minu kindlus”. Kahjuks muutuvad kodud ja korterid üha sagedamini varaste sihtmärgiks. Kaasaegne elutempo töö, lähetuste ja reisidega teeb meie elukoha haavatavamaks. Kuidas kaitsta end selliste ebameeldivuste eest ja tagada kodu usaldusväärne turvalisus?

Parim viis ennast kaitsta on kasutada Besel-Alarm OÜ pakkumist paigaldada eramajja turvasüsteem.

Mida meie pakume

 • Meie spetsialistid teevad teie kodu põhjaliku analüüsi ja koostavad individuaalse turvasüsteemi plaani, arvestades kõiki eripärasid ja teie nõudmisi.
 • Paigaldame kiiresti ja kvaliteetselt kogu vajaliku aparatuuri.
 • Hooldus ja remont: et teie turvasüsteem oleks alati töökorras, pakume regulaarset tehnilist hooldust. Rikkete korral on meie spetsialistid valmis kiiresti kõik probleemid lahendama.
 • Kasutame ainult juhtivate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad meie süsteemide pikaealisuse ja töökindluse.

Küsi hinnapakkumine

Turvasüsteemi eelised eramajas

 • Sissetungimise ennetamine: turvasüsteem vähendab oluliselt ebaseadusliku sissetungi ja vara varguse riski. Signalisatsioon toimib potentsiaalsete kurjategijate jaoks võimsa heidutusvahendina.
 • Ööpäevaringne jälgimine: süsteem töötab 24/7, pakkudes pidevat kontrolli teie kodu üle. Kahtlase tegevuse korral annab see kohe helisignaali.
 • Juurdepääsu kontroll: saate kontrollida, kes siseneb ja väljub teie kodust, isegi kaugel viibides. See on eriti oluline, kui teil on lapsi või eakaid sugulasi, kelle eest tuleb hoolitseda.
 • Integratsioon teiste süsteemidega: turvasüsteem integreerub hõlpsasti teiste turvasüsteemidega, nagu videovalve ja väravate automaatika, pakkudes terviklikku kaitset.
 • Rahu ja kindlustunne: teades, et teie kodu on usaldusväärselt kaitstud, saate rahulikult oma asjadega tegeleda, muretsemata oma elukoha turvalisuse pärast.

«Teie turvalisus on meie mure!»

Besel-Alarm OÜ on kindel oma teenuste kvaliteedis ja pakub kõikidele seadmetele 5-aastast garantiid.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Meie kogenud spetsialistid aitavad teil valida ideaalse turvasüsteemi, mis vastab kõigile teie nõudmistele. Kogu vajaliku teabe saate telefoni teel +372 6684316 või meie veebilehe tagasisidevormi kaudu.