Läbipääsusüsteem

Küsi pakkumine

Läbipääsusüsteem on juba saanud paljude firmade korporatiivse haldamise lahutamatuks osaks. Tänu sellisele süsteemile optimeerisid ettevõtted personali turvalisuse ja kontrolli arvel tervikuna paljuski tööprotsessi.

Läbipääsusüsteemid on tõhusad automatiseeritud kontrolli-sissepääsusüsteemid, mis võimaldavad hallata objekti turvalisust ja teostada sissepääsukontrolli.

Läbipääsusüsteemi õige valik mõjutab nii ettevõtte turvalisust kui töötajate mugavust. Läbipääsusüsteem lahendab enamuse turvalisuse tagamisele suunatud probleeme:

  • töötajate sissepääsu piiritlemine
  • külastajate registreerimine
  • külastajate elektrooniline arvestus
  • töötajate tööaja arvestus
  • objektile omavolilise tungimise vältimine
  • korra ja distsipliini tagamine

Automatiseeritud läbipääsusüsteem on tänapäevane, mugav ja tõhus turvalisuse tagamise instrument.

Läbipääsusüsteemi on kerge kohandada mis tahes tüüpi objektidega, lisaks sellele saab seda modifitseerida vastavalt muudatustele objektil ilma häireteta selle töös. Automatiseeritud läbipääsusüsteemid ettevõtetes kindlustavad pideva kontrolli kõigi külastajate sissepääsu üle sõltumata objekti tüübist.

Meie seadmete baasil saab rajada läbipääsukontrolli ja haldamise süsteeme nii väikestesse kontoriruumidesse kui ka suurtele hajutatud struktuuri ja arvukate läbipääsupunktidega objektidele.

Läbipääsusüsteem lahendab mitte ainult omavolilise sissetungimise probleemi ettevõtte erinevatele objektidele, vaid aitab ka maksimaalselt kontrollida kõigi ettevõtte töötajate tööaja kasutamist.

Üks läbipääsusüsteemi peamisi eeliseid on funktsionaalne paindlikkus ja võimalus kohandada see kiiresti konkreetse objekti tingimustega. Süsteemi etapiviisiline laiendamine toimub seadmestikku demonteerimata.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate süsteemide ühendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. Läbipääsusüsteemi kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos valvesüsteemi ja väravaautomaatikaga.

Mõelge, või parem mõtleme koos, mis sobiks teile kõige paremini.

Küsi nõu
Räägi probleemi