Läbipääsusüsteem Korteriühistutele

Turvalisuse ja mugavuse tagamine mitmekorruselistes elamutes on keeruline, kuid vajalik ülesanne. Besel-Alarm OÜ läbipääsusüsteem pakub usaldusväärset lahendust teie kodu ja territooriumi kaitsmiseks. See aitab mitte ainult piirata kõrvaliste isikute juurdepääsu, vaid ka kontrollida elanike ja külastajate liikumist, mis on eriti oluline korra ja turvalisuse säilitamiseks suures elamukompleksis.

«Teie turvalisus on meie mure!»

Mida meie pakume

 • Projekteerimine ja paigaldus: meie spetsialistid koostavad teie ühistu jaoks individuaalse projekti, arvestades kõiki eripärasid. Kvaliteetne paigaldus tagab süsteemi katkematu töö.
 • Hooldus ja tugi: pakume regulaarset hooldust, et teie süsteem oleks alati töökorras. Rikkete korral kõrvaldavad meie spetsialistid probleemid kiiresti ja ilma lisakuludeta.
 • Moderniseerimine ja integratsioon: kui teie praegune süsteem on vananenud, uuendame selle vastavalt kaasaegsetele standarditele ja integreerime teiste turvasüsteemidega teie objektil.
 • Kvaliteet ja töökindlus: kasutame ainult juhtivate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad meie süsteemide pikaealisuse ja töökindluse. Pakume kõikidele meie teenustele 5-aastast garantiid.

Küsi hinnapakkumine

Läbipääsusüsteemi eelised

 • Kontrolli tagamine: läbipääsusüsteem hoiab kõrvalised isikud eemal teie kompleksi suletud territooriumilt, tagades turvalisuse ja korra.
 • Korra ja distsipliini säilitamine: süsteem registreerib kõik sisse- ja väljapääsud, aidates hoida korda ja distsipliini elanike seas. Juhtumi korral saab aruande põhjal vaadata, kes sisenes või väljus teatud ajal.
 • Läbipääsu piiramine prügikonteinerile: vältige võõraid, kes võivad kasutada teie konteinereid. Süsteem piirab juurdepääsu ainult elanikele.
 • Turvalisuse tõstmine: läbipääsusüsteemi õige valik mõjutab elanike turvalisust ja mugavust ning teie vara säilimist.
 • Süsteemi paindlikkus: süsteemi on lihtne kohandada igasuguse objekti jaoks. Seda saab täiustada vastavalt objekti muutustele ilma töökatkestusteta.

Besel-Alarm OÜ läbipääsusüsteem on teie parim valik turvalisuse ja mugavuse tagamiseks korteriühistus. Pakume usaldusväärseid lahendusi, mis tagavad korra ja kaitse teie kompleksi territooriumil.

Võtke meiega ühendust juba täna!





  Besel-Alarm OÜ eksperdid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Teie võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita tagasisidevorm meie veebilehel.