Läbipääsusüsteem Ettevõttes

Iga ettevõte vajab usaldusväärset kaitset materiaalsete väärtuste jaoks, töötajate tööaja kontrolli ja juurdepääsu haldamist territooriumile. Kõiki neid ülesandeid lahendavad läbipääsusüsteemid. Läbipääsusüsteemi peamine ülesanne on isikute automaatne läbipääsu haldamine lubatud juurdepääsuga ja lubamatu juurdepääsu takistamine.

Läbipääsusüsteem on programmide kompleks, mis tagab juurdepääsu kontrolli ja haldamise. Seda saab seadistada nii kogu ettevõtte territooriumi kui ka üksikute ruumide kontrollimiseks. Lisaks võimaldab süsteem jälgida töötajate liikumist ja nende viibimisaega territooriumil.

Mida meie pakume

 • Läbipääsusüsteemi projekteerimine ja paigaldus: meie spetsialistid koostavad individuaalse projekti, arvestades kõiki teie ettevõtte eripärasid ja vajadusi. Tagame süsteemi kvaliteetse paigalduse ja katkematu töö.
 • Hooldus ja tehniline tugi: pakume regulaarset tehnilist hooldust, et teie läbipääsusüsteem oleks alati töökorras. Rikete korral kõrvaldavad meie spetsialistid probleemid kiiresti.
 • Moderniseerimine ja integratsioon: kui teie praegune süsteem on vananenud, uuendame selle vastavalt kaasaegsetele standarditele ja integreerime teiste turvasüsteemidega teie ettevõttes.
 • Kvaliteet ja töökindlus: kasutame ainult juhtivate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad meie süsteemide pikaealisuse ja töökindluse. Pakume kõikidele meie teenustele 5-aastast garantiid.

Küsi hinnapakkumine

Läbipääsusüsteemi eelised

 • Juurdepääsu kontroll: automaatne juurdepääsu haldamine võimaldab täpselt kontrollida, kes ja millal võib siseneda ettevõtte territooriumile või üksikutesse ruumidesse.
 • Turvalisus: süsteem takistab loata juurdepääsu, kaitstes ettevõtte materiaalseid ja intellektuaalseid väärtusi.
 • Tõhus juhtimine: läbipääsusüsteem tagab töötajate liikumise ja viibimisaja kontrolli territooriumil, aidates kaasa distsipliini parandamisele ja töö efektiivsuse tõstmisele.
 • Integratsioon teiste turvasüsteemidega: läbipääsusüsteemid võivad töötada koos videovalve, tööaja arvestuse ja teiste turvasüsteemidega, tagades objekti tervikliku kaitse.
 • Elektrooniline külastajate arvestus ja registreerimine: süsteemid sisaldavad elektroonilise külastajate arvestuse ja registreerimise funktsioone, võimaldades tõhusalt kontrollida juurdepääsu ja pidada täpset külastuste päevikut.

Efektiivse turvasüsteemi ja objekti kaitse tagamine on ettevõtte edukaks toimimiseks ja arenguks üks võtmetähtsusega ülesandeid. Besel-Alarm OÜ pakub läbipääsukorralduse terviklikku lahendust, mis hõlmab projekteerimist, paigaldust, hooldust ja moderniseerimist. Meie sertifitseeritud spetsialistid suure kogemusega tagavad kõrge kvaliteedi ja töökindluse pakutavatele teenustele.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ eksperdid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Teie võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita tagasisidevorm meie veebilehel.