Automaatse tulekahjusignalisatsiooni süsteem (ATS)

Küsi pakkumine

Automaatne tulekahjusignalisatsioon- see on seade, mis paigaldatakse põlengu õigeaegseks avastamiseks kindlal territooriumil ja elanikele tulekahjust teadaandmiseks.

Kvaliteetse tulekahjusignalisatsiooni asjatundlik planeerimine ja kasutamine ei anna tulele vähimatki võimalust teid ootamatult tabada.

Mõnikord piisab tulekahju puhkemise ennetamiseks vähese suitsu õigeaegsest avastamisest. Lühis elektrijuhtmestikus, käima jäetud teler, vooluvõrku ununenud triikraud ja kustutamata sigaret- sellised väikesed ebameeldivused võivad viia tule kiirele levikule, mille tagajärjel saab kannatada vara, aga vahel kahjuks ka inimesed.

Kõigi elektriseadmete korrasolekut, tehnika sisse- või väljalülitamist, aga ka muude kergestisüttivate esemete tööd kodus ei ole lihtne kontrollida. Veel keerulisem on seda teha juhul, kui te ise ei ole kohal, vaid tööl, külas, puhkusel jne. Kodus tulekahju ärahoidmiseks võib paigaldada automaatse tulekahjusignalisatsiooni.

Uutele majadele ja majadele, mille kõrgus on 9 ja rohkem korrust, on see juba seadusega ette nähtud.

Tänapäevaseid seadmeid on lihtne paigaldada, need töötavad tõrgeteta ja tõhusalt. Tänu sellise signalisatsiooni paigaldamisele teate alati, et teie kodu on ohutu.

Sertifitseeritud signalisatsioon lahendab palju bürokraatlikke küsimusi.

Ärge oodake tuletõrjeinspektorit, olge valmis tema tulekuks.

Küsi nõu
Räägi probleemi