Fonolukud korteriühistutes

Fonolukud – see on oluline osa turvalisusest korteriühistutes ja elamukompleksides. Need aitavad kontrollida, kes siseneb territooriumile, ja muudavad elanike elu rahulikumaks ja mugavamaks. Kaasaegne fonolukkude varustus on väga vastupidav ja ilmastikukindel. Õige kasutamise korral kestab selline fonolukk aastakümneid.

Besel-Alarm OÜ pakub erinevaid lahendusi, et rahuldada teie ühistu vajadusi.

Meie teenused

 • Paigaldus: Besel-Alarm OÜ spetsialistid paigaldavad fonolukkude süsteemid igasugustes elamukompleksides – alates väikestest ühistutest kuni suurte korterelamuteni. Töötame kiiresti ja kvaliteetselt, järgides kõiki turvastandardeid.
 • Hooldus ja remont: et fonolukk alati töötaks, pakume regulaarset tehnilist hooldust ja kiiret remonti.
 • Vahetamine ja moderniseerimine: kui teie süsteem on vananenud, aitame seda uuendada kaasaegsete mudelite vastu, mis pakuvad täiustatud turvaomadusi ja kasutajasõbralikku liidest.
 • Kvaliteet ja töökindlus: Besel-Alarm OÜ kasutab ainult kontrollitud seadmeid ja garanteerib nende pikaealisuse ja töökindluse.
 • 5-aastane garantii: pakume kõikidele meie süsteemidele 5-aastast garantiid. Garantiijuhtumi korral vahetame või parandame seadmeid kiiresti ilma lisatasudeta.

Küsi hinnapakkumine

Fonolukkude eelised korteriühistutele

 • Juurdepääsu kontroll ja turvalisus: teie teate alati, kes üritab territooriumile siseneda, ja saate nende juurdepääsu kontrollida. See võimaldab sisse lasta ainult elanikke ja nende külalisi.
 • Mugavus: elanikud saavad hõlpsalt külalisi vastu võtta, teades, kes on tulnud, enne kui ukse avavad.

  Meelerahu: elanikud võivad olla rahulikud, teades, et kõik on kontrolli all. See annab neile turva- ja kaitstuse tunde.

Fonolukkude tüübid

 • Helilukud: lihtsad ja töökindlad seadmed, mis võimaldavad külastajaga häälside kaudu suhelda. See on põhilahendus neile, kes soovivad enne ukse avamist külastajat identifitseerida. Sobib ideaalselt väikestele majadele ja korteritele.
 • Digitaalsed fonolukud: aastate jooksul end tõestanud ja arenenumad süsteemid, mis tagavad kõrge kvaliteediga side. Sobivad suurepäraselt korteriühistutele ja elamukompleksidele.
 • Video IP-fonolukud: kaasaegsed süsteemid, mis tagavad kõrge kvaliteediga video ja audio, samuti kaugjuhtimise võimaluse nutitelefonide ja arvutite kaudu. Selliste fonolukkudega saate hallata uksi, kontrollida külastuste ajalugu ja jälgida, millal teie laps koju jõudis. Ukse avamiseks pole vaja otsida võtmeid ega joosta vastustelefoni juurde. Hallake juurdepääsu igast asukohast nutitelefoni abil.

Kõik fonolukud on varustatud klaviatuuriga kutsungipaneeli, korterinumbri valimise seadme, võtmelugeja, luku ja telefonitoru kujuliste vastusepultidega.

Besel-Alarm OÜ fonolukkude süsteemid on usaldusväärne ja mugav lahendus teie kodu turvalisuse tõstmiseks!

Fonolukkude süsteemide hind

Hind sõltub mitmest tegurist: valitud süsteemi tüübist, hoone suurusest ja keerukusest ning paigaldustingimustest.

Optimaalse fonoluku süsteemi määramiseks on vajalik konsultatsioon spetsialistiga, kes arvestab teie projekti kõiki üksikasju. Meie eksperdid aitavad teil valida kõige sobivama lahenduse, mis vastab teie vajadustele ja tingimustele.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Teie võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita tagasisidevorm meie veebilehel.