Valvesüsteem

Küsi pakkumine

Terve inimkonna ajaloo vältel eksisteerivad sellega lahutamatult koos ka probleemid vargustega. Erinevatel ajajärkudel on vargustega võideldud mitut moodi: valvurite, koerte, lukkude või lõksudega- mida kõike küll oma vara kaitsmiseks ei kasutatud. Kuid koos tormilise tehnilise progressiga on ka vara kaitse valdkonnas toimunud suured muutused. Vara kaitse eesmärgil hakati kasutama valvesignalisatsioone.

Valvesignalisatsiooni all mõeldakse elektroonilist süsteemi, mis kindlustab teie omandi julgeoleku. Valvesignalisatsioon teatab sanktsioneerimata sissetungist valvatavale objektile.

Valvesignalisatsioon koosneb keskmoodulist, mis võtab vastu ja analüüsib valveanduritelt saadud informatsiooni. Pärast seda täidab keskmoodul valveandurite käivitumisel sellesse programmeeritud funktsioone. Valve alla panek ja valve alt vabastamine toimub juhtimispuldist. Valvesüsteemi tööks on vajalik veel katkematu toiteallikas, samuti tuleb süsteem varustada valveanduritega.

Andureid on erinevaid. Kõige levinumad on liikumisandurid (infrapunaandurid), avamisandurid (magnetkontaktid) ja klaasipurustamisandurid (heliandurid).

Samas on olemas mitmed teised andurid, mis võivad jälgida gaasi- ja veeleket, kontrollida ruumide temperatuuri, aga ka kodus elektrivarustuse olemasolu. Eelnevalt seatud parameetrite muutumisel antakse häiresignaal.

Valvesignalisatsiooniga on võimalik ühendada tulekahjuandurid. Sellise süsteemi abil saab oma vara kaitsta ka põlengu eest.

Valvesignalisatsioonisüsteemid võib tinglikult jagada kahte tüüpi:

Esimene- autonoomne valvesignalisatsioonisüsteem. Selline süsteem on varustatud võimsa sireeniga, mis käivitub valvatavale objektile tungimisel. Samal ajal ei edastata häiresignaali valvepostile ja omanikku ei teavitata sissetungist. Taolistel valvesüsteemidel on kurjategijale puhtalt psühholoogiline mõju. Enamasti on see rohkem kui piisav.

Teine- aktiivsed valvesüsteemid. Selliste süsteemide puhul edastatakse objektile tungimisest teavitav signaal valvepostile. Häiresignaali saamisel on valvestruktuur kohustatud viivitamatult valvatavale objektile minema.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate süsteemide ühendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. Valvesüsteemi kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos väravaautomaatika ja läbipääsusüsteemiga.

Tänapäeval on väga palju erinevaid andureid, juhtimispulte ja sireene.

Pöörduge meie poole ja me leiame variandi, mis vastab just teie vajadustele.

Küsi nõu
Räägi probleemi