Automaatne tulekahjusignalisatsioon (ATS) korteriühistutes

Tulekahju kodus – see on igaühe jaoks hirmuunenägu. See võib tekkida igal hetkel ja viia katastroofiliste tagajärgedeni. Mõelge, kui tihti jääb teie kodu järelevalveta: keegi unustas sigareti kustutada, keegi jättis kodumasinad sisse. Kõik see võib põhjustada tulekahju ja tekitada teie elamule ja varale suurt kahju.

Automaatne tulekahjusignalisatsioon (ATS) korteriühistutes – see on eluliselt vajalik turvameede. Kaasaegses elus, kui meie sageli ei viibi kodus, on oluline omada süsteemi, mis suudab operatiivselt tulekahju avastada ja sellest hoiatada. ATS ei kaitse ainult teie korterit, vaid kogu maja, tagades kõigi elanike turvalisuse.

Kuidas see töötab

Automaatne tulekahjusignalisatsioon jälgib teie kodu ööpäevaringselt. Kui äkki tekib tulekahju, reageerib süsteem koheselt ja annab häiresignaali. See võimaldab kiiresti meetmeid võtta ja suuremaid probleeme vältida. Samuti saab ATS-i ühendada tuletõrjega, kes reageerib signaalile viivitamatult ja saadab sündmuskohale meeskonna.

Küsi hinnapakkumine

Mida meie pakume

 • Projekteerimine ja paigaldus: meie koostame teie kodu jaoks individuaalse süsteemiprojekti ja paigaldame selle kvaliteetselt, tagades katkematu töö.
 • Hooldus ja tugi: pakume regulaarset hooldust, et teie süsteem oleks alati töökorras. Rikete korral kõrvaldavad meie spetsialistid probleemid kiiresti.
 • Sertifitseerimine ja vastavus standarditele: oleme sertifitseeritud ja teostame kõik tööd vastavalt turvalisuse standarditele, mis tagab meie lahenduste usaldusväärsuse.
 • Kogemus ja professionaalsus: meie spetsialistidel on sügavad teadmised ja aastatepikkune kogemus ATS-i paigaldamisel ja hooldamisel. Meie teame, kuidas teie kodu kaitsta.
 • Kvaliteet ja töökindlus: kasutame ainult juhtivate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad meie süsteemide pikaealisuse ja töökindluse. Pakume kõikidele meie teenustele 5-aastast garantiid.

Automaatse tulekahjusüsteemi eelised

 • Kohene teavitamine: süsteem tuvastab tulekahju kiiresti ja saadab kohe häiresignaali, mis võimaldab operatiivselt meetmeid võtta.
 • Ööpäevaringne kaitse: ATS tagab teie kodu jälgimise 24/7, isegi kui teie ei viibi kohal.
 • Ühendus tuletõrjega: tulekahju korral saadetakse signaal automaatselt tuletõrjele, mis tagab kiire reageerimise.
 • Risiko vähendamine: ATS-i paigaldamine vähendab oluliselt tulekahju ja selle tagajärgede riski.

Besel-Alarm OÜ automaatne tulekahjusignalisatsioon on teie kodu usaldusväärne kaitse ja meelerahu teile ja teie naabritele. Kaitske end ootamatute tulekahjude eest ja olge kindel oma eluaseme turvalisuses.

Eriti oluline on ATS-i paigaldamine hoonetesse, mille kõrgus on üle 10 korruse, ja uutesse ehitistesse, sõltumata korruste arvust. Need hoonetüübid vajavad erilist tähelepanu tuleohutusele ning ATS-i paigaldamine on nende kaitse tagamiseks kohustuslik meede.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita kontaktivormi meie veebilehel.