Läbipääsusüsteem

Küsi pakkumine

Läbipääsusüsteemid on tõhusad automatiseeritud kontrolli- sissepääsusüsteemid, mis võimaldavad hallata objekti turvalisust ja teostada juurdepääsukontrolli.

Te võite loobuda tavalisest väravavõtmest, selle asemel hakkab teie värav avanema elektro-magnetvõtmega. Seda süsteemi saab paigaldada mitte ainult väravatele, vaid ka teie maja välisuksele ja teil pole vaja enam kaasas tassida suurt võtmekimpu, piisab vaid ühest võtmest.

Sellise süsteemi kasulikkus seisneb selles, et te lihtsustate sissepääsumeetodit nii enda jaoks kui ka sugulastele, samas näiteks saate kontrollida töömehi, kellel on sama sissepääsukaart. Te saate jälgida, millal nad tulid ja lahkusid. Lisaks juhul kui teil midagi juhtub, saate vaadata, kes sel ajal kodus oli või kodust lahkus.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate süsteemide ühendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. Läbipääsusüsteemi kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos väravaautomaatika, fonosüsteemi ja valvesüsteemiga.

Võib tunduda, et see süsteem ei ole kindel. Võime teile kinnitada, et see süsteem on palju kindlam kui tavaline võti mis on igaühel taskus, kuna siin ei ole tegemist mehaanikaga ja niisugused mõisted nagu roostetamine ja õlitamine on meie jaoks tundmatud.

Mõelge, või parem mõtleme koos, mis sobiks teile kõige paremini.

Küsi nõu
Räägi probleemi