Tõkkepuu

Mida me pakume?

  1. Tõkkepuu paigaldus
  2. Hooldus

Mugavused

  • tõkkepuude hea vastupidavus
  • mugavus ja vähenõudlikkus kasutamisel
  • meeldiv välimus

Tõkkepuu põhiline eelis on, et avamine ja sulgemine ei võta nii palju aega kui väravaautomaatikal. Tõkkepuu saab avada kuni 100 meetri kauguselt, kasutades juhtpulti. Kui territooriumil on valvur, siis saab ta avada automaatse tõkkepuu enda töökohalt lahkumata. See tähendab, et ei ole vajadust võtta tööle uut inimest, kes hakkaks käsitsi tõkkepuud avama ja sulgema. Elektrikatkestuse puhul saab tõkkepuu kergelt käsitsi üles tõsta.

Kellele me paigaldame tõkkepuid?

Ettevõttele (Ladu, tööstus, kontor)

Tõkkepuu paigaldamine

Tõkkepuu on lihtne ja kindel lahendus ettevõtetele, et kontrollida lattu, tööstusesse või ettevõtte territooriumile sisenemist või väljumist. See on seotud mitme faktoriga.

Korteriühistule

TõkkepuuTõkkepuu on lihtne ja kindel lahendus teie territooriumile või parklasse sisenemisel või väljumisel. See on seotud mitme faktoriga.

Kõige populaarsemad automaatse tõkkepuu kaugjuhtimise kasutusvõimalused on kasutada statsionaarset nuppu valvepunktis, samuti juhtpulti või nutitelefoni. Tihti kasutatakse kombineeritud režiimi- nuppu, pulti ja telefoni.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate süsteemide ühendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. Tõkkepuu kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos väravaautomaatikaläbipääsusüsteemi ja fonosüsteemiga.

Küsige, milline tõkkepuu ja millises konfiguratsioonis sobiks just teie objektile.

Hind - Kui palju maksab?

Kuna iga olukord on omaette unikaalne, siis ka pakkumised on väga individuaalsed nii riistvara poolest kui ka seadistamisel. Sellepärast on väga raske kohe algul öelda konkreetset hinda.

Tellimine

Helistage meile 6684316 või kirjutage mail@besel.ee või täitke vorm