Tööajaarvestus

T√∂√∂tajate t√∂√∂aeg - see on iga firma jaoks v√§√§rtuslik ja v√§ga t√§htis ressurss. Pole juhus, et k√Ķigile on tuttav √ľtlemine: ‚ÄěAeg on raha‚Äú.

T√§nap√§evastes turutingimustes on t√∂√∂aeg √ľks olulisemaid firma konkurentsiv√Ķimet t√Ķstvaid tegureid. Sotsioloogide andmeil on hilinemistest, suitsupausidest ja t√∂√∂lt varem lahkumistest p√Ķhjustatud t√∂√∂ajakadu enam kui 10%. See toob kaasa tootmisefektiivsuse v√§henemise ja sellest tulenevalt ettev√Ķtte tulude kahanemise.

T√∂√∂tajate t√∂√∂aja arvestus on t√§htis ja t√∂√∂mahukas protsess. T√∂√∂aja arvestuse automatiseeritud s√ľsteemid on kasutusel k√Ķigis arenenud ettev√Ķtetes.

Automatiseeritud s√ľsteemide kasutuselev√Ķtt mitte ainult et aitab t√∂√∂distsipliini parandada, vaid v√§hendab ka t√∂√∂aja kadu ja suurendab t√∂√∂ tootlikkust. See annab otsest majanduslikku efekti.

Eriti aktuaalne on tööaja automatiseeritud arvestus keskmist palka teenivate, paindliku graafikuga töötavate töötajatega firmades.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate s√ľsteemide √ľhendamine, et need omavahel n.√∂. suhtleksid. T√∂√∂ajaarvestuss√ľsteemi kasutamine on palju mugavam kui see t√∂√∂tab koos l√§bip√§√§sus√ľsteemiga.

K√ľsige, kuidas saab l√Ķpetada rahakaotamise juba praegu.

Hind - Kui palju maksab?

Kuna iga olukord on omaette unikaalne, siis ka pakkumised on väga individuaalsed nii riistvara poolest kui ka seadistamisel. Sellepärast on väga raske kohe algul öelda konkreetset hinda.

Tellimine

—Ā