ATS sĂŒsteem

ATS - see on automaatne tulekahjusignalisatsioon - seade, mis paigaldatakse pÔlengu Ôigeaegseks avastamiseks kindlal territooriumil ja elanikele vÔi töötajatele tulekahjust teadaandmiseks.

Mida me pakume?

  1. ATS sĂŒsteem paigaldus
  2. Hooldus

Eelised

Kvaliteetse tulekahjusignalisatsiooni asjatundlik planeerimine ja kasutamine ei anna tulele vÀhimatki vÔimalust teid ootamatult tabada.

MĂ”nikord piisab tulekahju puhkemise ennetamiseks vĂ€hese suitsu Ă”igeaegsest avastamisest. LĂŒhis elektrijuhtmestikus, kĂ€ima jĂ€etud teler, vooluvĂ”rku ununenud triikraud ja kustutamata sigaret- sellised vĂ€ikesed ebameeldivused vĂ”ivad viia tule kiirele levikule, mille tagajĂ€rjel saab kannatada vara, aga vahel kahjuks ka inimesed.

KĂ”igi elektriseadmete korrasolekut, tehnika sisse- vĂ”i vĂ€ljalĂŒlitamist, aga ka muude kergestisĂŒttivate esemete tööd kodus, kontoris, kuid ka tööstuses ei ole lihtne kontrollida. Veel keerulisem on seda teha juhul, kui te ise ei ole kohal.

Kellele me paigaldame ATS sĂŒsteeme?

EttevÔttele (Ladu, tööstus, kontor)

Laos, tööstuses vÔi kontoris tulekahju Àrahoidmiseks vÔib osta automaatse tulekahjusignalisatsiooni.

KorteriĂŒhistule

Automaatne tulekahjusignalisatsioonisĂŒsteemKodus tulekahju Ă€rahoidmiseks vĂ”ib paigaldada automaatse tulekahjusignalisatsiooni.

Uutele majadele ja majadele, mille kÔrgus on 9 ja rohkem korrust, on see juba seadusega ette nÀhtud.

TÀnapÀevaseid seadmeid on lihtne paigaldada, need töötavad tÔrgeteta ja tÔhusalt. TÀnu sellise signalisatsiooni paigaldamisele teate alati, et teie kodu ja hoone on vÀljaspool ohtu.

Sertifitseeritud signalisatsioon lahendab bĂŒrokraatlikke kĂŒsimusi.

Ärge oodake tuletĂ”rjeinspektorit, olge valmis tema tulekuks.

Hind - Kui palju maksab?

Kuna iga olukord on omaette unikaalne, siis ka pakkumised on vÀga individuaalsed nii riistvara poolest kui ka seadistamisel. SellepÀrast on vÀga raske kohe algul öelda konkreetset hinda.

Tellimine

Helistage meile +372 5692 0880 vÔi kirjutage mail@besel.ee vÔi tÀitke vormi