Tõkkepuud tootmisettevõtetele

Automaatsed tõkkepuud – tõhus ja kiire viis transpordivoo kontrollimiseks valvega territooriumidel. Need ei taga ainult turvalisust, vaid näitavad ka hoolitsust töötajate ja tootmisalade kaitse eest.

Besel-Alarm OÜ tõkkepuud on lihtsad paigaldada ja kasutada. Neil on suur läbilaskevõime, mis võimaldab säilitada pideva transpordivoo, minimeerides viivitusi.

Meie teenused

 • Professionaalne paigaldus: meie spetsialistid tagavad tõkkepuude kiire ja kvaliteetse paigalduse, mis on kohandatud teie konkreetsetele nõuetele. Meie garanteerime, et süsteem töötab tõrgeteta ja tagab kõrge turvalisuse taseme.
 • Regulaarne hooldus: Besel-Alarm OÜ pakub tõkkepuude tehnilise hoolduse kompleksseid teenuseid, et tagada nende katkematu töö. Regulaarne hooldus aitab hoida seadmeid ideaalses seisukorras ja ennetada võimalikke rikkeid.
 • Remont: vajaduse korral on meie tehnikud valmis kiiresti kõrvaldama kõik rikked, tagades süsteemi katkematu töö ja juurdepääsu objektile või objektilt.
 • Süsteemide moderniseerimine: kui teie tõkkepuud on vananenud või ei suuda praeguste koormustega toime tulla, pakume nende asendamist kaasaegsemate mudelitega. Uued tõkkepuud pakuvad täiustatud funktsioone, suuremat töökindlust ja vastupidavust.
 • Garantii: me garanteerime meie süsteemide kvaliteedi 5 aastaks. Selle aja jooksul kõrvaldame kõik rikked või asendame seadmed tasuta, tagades teie turvalisuse ja meelerahu.

Besel-Alarm OÜ teeb koostööd ainult kontrollitud tootjatega, kelle toodang on läbinud range kontrolli ja tõestanud oma töökindlust pideva kasutuse korral kõrge koormusega tingimustes. Kasutame seadmeid, mis suudavad töötada pidevalt 100% koormusega, tagades stabiilsuse ja tõhususe.

Küsi hinnapakkumine

Tõkkepuude eelised tootmisettevõtetele

 • Tõkkepuud on kriitiliselt olulised transpordivoo kontrollimiseks tootmisaladel, tagades kaupade ja inimeste tõhusa liikumise. Nende abil saab hallata sõidukite sissesõitu ja väljasõitu, ennetades kaost ja viivitusi.
 • Tõkkepuud koos kaugjuhtimise ja autonoomse toitega tagavad, et juurdepääs territooriumile on rangelt reguleeritud. Elektrikatkestuse korral jätkab süsteem tööd tänu sisseehitatud autonoomsele toitele, tagades pideva töö ja juurdepääsu objektile või objektilt.
 • Tõkkepuud on varustatud anduritega, mis tuvastavad objektid ja takistavad tõkkepuu langemist auto või inimese peale. See tõstab oluliselt objekti turvalisuse taset.
 • Kaasaegsed tõkkepuumudelid on varustatud valgustusega, mis parandab nähtavust pimedal ajal ja toimib visuaalse indikaatorina olekust (avatud/suletud), mis on eriti oluline suurte tootmisalade jaoks.
 • Tõkkepuud võivad töötada koos väravate automaatika, läbipääsusüsteemide ja videovalvega, luues nutika ja integreeritud turvasüsteemi. See suurendab märkimisväärselt kasutusmugavust ja juurdepääsu kontrolli tõhusust.

Besel-Alarm OÜ tõkkepuud tagavad kõrge töökindluse, mugavuse ja turvalisuse, muutes need ideaalseks kasutamiseks igasuguse keerukusega ettevõtetes.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Meie spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe ja vastavad kõigile teie küsimustele telefoni teel +372 6684316 või veebisaidi tagasiside vormi kaudu.