Väravaautomaatika

Küsi pakkumine

Garaaživäravate varustamine elektriajamiga võimaldab muuta nende kasutamise oluliselt mugavamaks ja lühendada nende avamise aega. Elektriajami saab käivitada värava ligidale seinale kinnitatavast või võtmehoidjasse paigaldatavast juhtpuldist.

Automaatväravad mitte ainult et suurendavad mugavust, vaid garanteerivad ka kaitsekonstruktsiooni turvalisuse. Garaaživäravate automaatika ühendab endas luku funktsioone, kuna võimaldab ruumi kõrvaliste isikute sisenemise eest kindlalt sulgeda.

Tiibväravad on tänapäeval võtnud tabelites hinnanguliselt esimese koha. Võib-olla sellepärast, et see on klassikaline näide väravasüsteemidest, samuti rohkem esteetilise välimusega ja on valmistatud mitmesugustest erinevatest materjalidest. Tiibväravatele automaatika paigaldamine tagab lihtsa ja ohutu kasutamise, kingib mugavuse ja esteetilise naudingu. Teil pole põhjust enam väljuda autost või hoonest, kõik mida te tegema peate, on nupuvajutus ning väravad avanevad teie käsu peale.

Automatiseeritud väravasüsteemid tiibväravate jaoks omavad väga laia mudeliseeriat.

Mugavus ja ohutus iga ilmaga! Meie ajamid töötavad kõikides ilmastikutingimustes muutmata intensiivsuse taset. Tänu kaasaaegsele automaatikale on süsteem praktiliselt hääletu, mis tõstab  igapäevase mugavuse uuele kvaliteeditasemele.

Kaugjuhtimissüsteemid on muutunud osaks meie elust ja on aktiivselt kasutusel ka selles süsteemis. Nuppu “ava-lukustus” on võimalik paigaldada nii väravatele, garaaži kui ka hoonesse. Ohutuse ja mugavuse tagamiseks hõlmab süsteem ka mobiilset saatjat.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate süsteemide ühendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. Väravaautomaatika kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos valvesüsteeemi, läbipääsusüsteemi ja fonosüsteemiga.

Hoolitsege mugavuse ja ohutuse eest oma ettevõttes juba täna.

Optimaalne valik automaatika juures on võimalik teha ainult pärast konsulteerimist spetsialistiga, kes on võimeline võtma arvesse kõiki nüansse.

Küsi nõu
Räägi probleemi