Tööajaarvestus

KĂŒsi pakkumine

Töötajate tööaeg – see on iga firma jaoks vÀÀrtuslik ja vĂ€ga tĂ€htis ressurss. Pole juhus, et kĂ”igile on tuttav ĂŒtlemine: „Aeg on raha“.

TĂ€napĂ€evastes turutingimustes on tööaeg ĂŒks olulisemaid firma konkurentsivĂ”imet tĂ”stvaid tegureid. Sotsioloogide andmeil on hilinemistest, suitsupausidest ja töölt varem lahkumistest pĂ”hjustatud tööajakadu enam kui 10%. See toob kaasa tootmisefektiivsuse vĂ€henemise ja sellest tulenevalt ettevĂ”tte tulude kahanemise.

Töötajate tööaja arvestus on tĂ€htis ja töömahukas protsess. Tööaja arvestuse automatiseeritud sĂŒsteemid on kasutusel kĂ”igis arenenud ettevĂ”tetes.

Automatiseeritud sĂŒsteemide kasutuselevĂ”tt mitte ainult et aitab töödistsipliini parandada, vaid vĂ€hendab ka tööaja kadu ja suurendab töö tootlikkust. See annab otsest majanduslikku efekti.

Eriti aktuaalne on tööaja automatiseeritud arvestus keskmist palka teenivate, paindliku graafikuga töötavate töötajatega firmades.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate sĂŒsteemide ĂŒhendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. TööajaarvestussĂŒsteemi kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos lĂ€bipÀÀsusĂŒsteemiga.

KĂŒsige, kuidas saab lĂ”petada rahakaotamise juba praegu.

KĂŒsi nĂ”u
RÀÀgi probleemi