TÔkkepuu

KĂŒsi pakkumine

TÔkkepuu on lihtne ja kindel lahendus ettevÔtetele, et kontrollida lattu, tööstusesse vÔi ettevÔtte  territooriumile sisenemist vÔi vÀljumist. See on seotud mitme faktoriga.

EelkÔige:

  • tĂ”kkepuude hea vastupidavus
  • mugavus ja vĂ€henĂ”udlikkus kasutamisel
  • meeldiv vĂ€limus

KĂ”ige populaarsemad automaatse tĂ”kkepuu kaugjuhtimise kasutusvĂ”imalused on kasutada statsionaarset nuppu valvepunktis, samuti juhtpulti vĂ”i nutitelefoni. Tihti kasutatakse kombineeritud reĆŸiimi- nuppu, pulti ja telefoni.

TĂ”kkepuu pĂ”hiline eelis on, et avamine ja sulgemine ei vĂ”ta nii palju aega kui vĂ€ravaautomaatikal. TĂ”kkepuu saab avada kuni 100 meetri kauguselt, kasutades juhtpulti. Kui territooriumil on valvur, siis saab ta avada automaatse tĂ”kkepuu enda töökohalt lahkumata. See tĂ€hendab, et ei ole vajadust vĂ”tta tööle uut inimest, kes hakkaks kĂ€sitsi tĂ”kkepuud avama ja sulgema. Elektrikatkestuse puhul saab tĂ”kkepuu kergelt kĂ€sitsi ĂŒles tĂ”sta.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate sĂŒsteemide ĂŒhendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. TĂ”kkepuu kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos vĂ€ravaautomaatika, valvesĂŒsteemi ja fonosĂŒsteemiga.

KĂŒsige, milline tĂ”kkepuu sobiks just teie objektile.

KĂŒsi nĂ”u
RÀÀgi probleemi