Tõkkepuu

Küsi pakkumine

Tõkkepuu on lihtne ja kindel lahendus ettevõtetele, et kontrollida lattu, tööstusesse või ettevõtte  territooriumile sisenemist või väljumist. See on seotud mitme faktoriga.

Eelkõige:

  • tõkkepuude hea vastupidavus
  • mugavus ja vähenõudlikkus kasutamisel
  • meeldiv välimus

Kõige populaarsemad automaatse tõkkepuu kaugjuhtimise kasutusvõimalused on kasutada statsionaarset nuppu valvepunktis, samuti juhtpulti või nutitelefoni. Tihti kasutatakse kombineeritud režiimi- nuppu, pulti ja telefoni.

Tõkkepuu põhiline eelis on, et avamine ja sulgemine ei võta nii palju aega kui väravaautomaatikal. Tõkkepuu saab avada kuni 100 meetri kauguselt, kasutades juhtpulti. Kui territooriumil on valvur, siis saab ta avada automaatse tõkkepuu enda töökohalt lahkumata. See tähendab, et ei ole vajadust võtta tööle uut inimest, kes hakkaks käsitsi tõkkepuud avama ja sulgema. Elektrikatkestuse puhul saab tõkkepuu kergelt käsitsi üles tõsta.

Meie praktikas on saavutanud laia kasutusala erinevate süsteemide ühendamine, et need omavahel n.ö. suhtleksid. Tõkkepuu kasutamine on palju mugavam kui see töötab koos väravaautomaatika, valvesüsteemi ja fonosüsteemiga.

Küsige, milline tõkkepuu sobiks just teie objektile.

Küsi nõu
Räägi probleemi