Automaatse tulekahjusignalisatsiooni süsteem (ATS)

Küsi pakkumine

Automaatne tulekahjusignalisatsioon- see on seade, mis paigaldatakse põlengu õigeaegseks avastamiseks kindlal territooriumil ja töötajatele tulekahjust teadaandmiseks.

Kvaliteetse tulekahjusignalisatsiooni asjatundlik planeerimine ja kasutamine ei anna tulele vähimatki võimalust teid ootamatult tabada.

Mõnikord piisab tulekahju puhkemise ennetamiseks vähese suitsu õigeaegsest avastamisest. Lühis elektrijuhtmestikus, käima jäetud teler, vooluvõrku ununenud triikraud ja kustutamata sigaret- sellised väikesed ebameeldivused võivad viia tule kiirele levikule, mille tagajärjel saab kannatada vara, aga vahel kahjuks ka inimesed.

Kõigi elektriseadmete korrasolekut, tehnika sisse- või väljalülitamist, aga ka muude kergestisüttivate esemete tööd kontoris, kuid ka tööstuses ei ole lihtne kontrollida. Veel keerulisem on seda teha juhul kui te ei ole tööl, vaid kodus, külas, puhkusel jne. Laos, tööstuses või kontoris tulekahju ärahoidmiseks võib osta automaatse tulekahjusignalisatsiooni.

Tänapäevaseid seadmeid on lihtne paigaldada, need töötavad tõrgeteta ja tõhusalt. Tänu sellise signalisatsiooni paigaldamisele teate alati, et teie hoone on väljaspool ohtu.

Sertifitseeritud signalisatsioon lahendab bürokraatlikke küsimusi.

Ärge oodake tuletõrjeinspektorit, olge valmis tema tulekuks.

Küsi nõu
Räägi probleemi