Automaatse tulekahjusignalisatsiooni sĂŒsteem (ATS)

KĂŒsi pakkumine

Automaatne tulekahjusignalisatsioon- see on seade, mis paigaldatakse pÔlengu Ôigeaegseks avastamiseks kindlal territooriumil ja töötajatele tulekahjust teadaandmiseks.

Kvaliteetse tulekahjusignalisatsiooni asjatundlik planeerimine ja kasutamine ei anna tulele vÀhimatki vÔimalust teid ootamatult tabada.

MĂ”nikord piisab tulekahju puhkemise ennetamiseks vĂ€hese suitsu Ă”igeaegsest avastamisest. LĂŒhis elektrijuhtmestikus, kĂ€ima jĂ€etud teler, vooluvĂ”rku ununenud triikraud ja kustutamata sigaret- sellised vĂ€ikesed ebameeldivused vĂ”ivad viia tule kiirele levikule, mille tagajĂ€rjel saab kannatada vara, aga vahel kahjuks ka inimesed.

KĂ”igi elektriseadmete korrasolekut, tehnika sisse- vĂ”i vĂ€ljalĂŒlitamist, aga ka muude kergestisĂŒttivate esemete tööd kontoris, kuid ka tööstuses ei ole lihtne kontrollida. Veel keerulisem on seda teha juhul kui te ei ole tööl, vaid kodus, kĂŒlas, puhkusel jne. Laos, tööstuses vĂ”i kontoris tulekahju Ă€rahoidmiseks vĂ”ib osta automaatse tulekahjusignalisatsiooni.

TÀnapÀevaseid seadmeid on lihtne paigaldada, need töötavad tÔrgeteta ja tÔhusalt. TÀnu sellise signalisatsiooni paigaldamisele teate alati, et teie hoone on vÀljaspool ohtu.

Sertifitseeritud signalisatsioon lahendab bĂŒrokraatlikke kĂŒsimusi.

Ärge oodake tuletĂ”rjeinspektorit, olge valmis tema tulekuks.

KĂŒsi nĂ”u
RÀÀgi probleemi