Läbipääsusüsteem

Tehnoloogilised seadmed asendavad järk-järgult traditsioonilisi turvateenuseid ja vähendavad inimfaktoriga seotud riske. See suurendab identifitseerimis- ja läbipääsuprotseduuride kiirust ning tugevdab objektide kaitse usaldusväärsust ja tõhusust.

Tänu kaasaegsetele turvasüsteemidele on ebaseadusliku sisenemise risk minimaalne – sellise süsteemiga ei saa läbi rääkida ega loota selle tähelepanematusele.

Besel-Alarm OÜ pakub kõrgekvaliteedilisi läbipääsukontrolli süsteeme, mis on loodud nii äripindade kui ka korteriühistute usaldusväärseks kaitseks.

Mida meie pakume

 • Kontsultatsioon: meie spetsialistid koostavad individuaalse projekti, arvestades kõiki teie ettevõtte eripärasid ja vajadusi.
 • Läbipääsusüsteemide paigaldamine: pakume kõikehõlmavaid teenuseid süsteemide paigaldamiseks, tagades nende tõhususe ja usaldusväärsuse esimesest tööpäevast alates.
 • Remont ja hooldus: meie spetsialistide meeskond on valmis kiiresti ja professionaalselt lahendama kõik tehnilised probleemid, mis on seotud paigaldatud süsteemide toimimisega.

Küsi hinnapakkumine

Meie läbipääsukontrolli süsteemide kasutamise eelised

Tootmises

 • Läbipääsukontrolli süsteemid tagavad, et ainult volitatud töötajad ja külastajad pääsevad kindlatesse tsoonidesse.
 • Piiravad juurdepääsu tsoonidesse, kus töödeldakse või hoitakse konfidentsiaalset teavet.
 • Võimaldavad täpselt jälgida iga töötaja tööaega.
 • Kaasaegsed süsteemid pakuvad üksikasjalikke aruandeid personali ja külastajate liikumise kohta objekti sees, mis võimaldab analüüsida tööprotsesse.
 • Kontrollides läbipääsu tootmisalale, saab ettevõte tõhusalt vähendada väliste või sisemiste ohtudega seotud riske, nagu seadmete või materjalide vargused.
 • Läbipääsu reguleerimine aitab säilitada töökoha distsipliini, kontrollides töötajate sisse- ja väljapääsu ebasobival ajal.

Meie läbipääsu- ja haldussüsteemid saab seadistada nii väikestele kontoriruumidele kui ka suurtele ettevõtetele, kus on palju läbipääsupunkte ja keeruline struktuur. See tagab paindlikkuse tõhusa turvasüsteemi loomisel, mis vastab iga objekti vajadustele.

Samuti sünkroniseerime aktiivselt erinevaid turvasüsteeme, et need toimiksid ühtse tervikuna. Läbipääsukontrolli süsteemi ja tööaja arvestuse kombineerimine on meie praktikas tõhusust tõestanud.

Korteriühistule

Besel-Alarm OÜ läbipääsukontrolli süsteemid pakuvad usaldusväärset lahendust territooriumile juurdepääsu haldamiseks, andes elanikele kindluse oma kodu turvalisuse osas.

 • Nende abil saab piirata läbipääsu olulistele aladele, nagu trepikoja sissepääs, prügimaja või suletud hooviala, ennetades loata sisenemist ja parandades ühiskasutatavate alade turvalisust.
 • Süsteeme saab integreerida fonolukkude ja videovalvesüsteemidega, pakkudes mugavat ja turvalist juurdepääsu haldamist.
 • Meie süsteemid kohanduvad hõlpsasti mis tahes korteriühistu spetsiifiliste vajaduste ja omadustega, võimaldades funktsionaalsust laiendada vastavalt muutuvatele nõudmistele.
 • Besel-Alarm OÜ süsteemid on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest ja tagavad töökindluse erinevates ilmastikutingimustes.

Miks valida meid

Kogemus ja professionaalsus: meie spetsialistidel on sügavad teadmised ja aastatepikkune kogemus juurdepääsukontrolli süsteemidega töötamisel.

5-aastane garantii: oleme oma toodete kvaliteedi üle uhked ja kindlad nende töökindluses, seetõttu pakume kõikidele meie süsteemidele 5-aastast garantiid. Garantiijuhtumi korral vahetame viivitamatult vigased komponendid või teostame vajaliku remondi ilma lisatasudeta.

Usaldus: meie ärisuhted põhinevad aususe ja korrektsuse põhimõtetel. Kliendi eest hoolitsemine on meie prioriteet ning meie eesmärk on tagada teile maksimaalne kasu ja tulu.

Võtke ühendust Besel-Alarm OÜ-ga, oleme valmis pakkuma lahendusi, mis vastavad teie nõudmistele ja eelarvele.

Hind

Läbipääsusüsteemi maksumus sõltub mitmest tegurist: süsteemi tüübist, juurdepääsupunktide arvust ja objekti eripärast. Iga projekt on ainulaadne, seega saab täpse hinna määrata alles pärast konsultatsiooni meie spetsialistiga.

Meie spetsialistid aitavad teil valida optimaalse lahenduse, mis vastab teie vajadustele ja tingimustele. Meie arvestame kõiki teie projekti üksikasjadega ja pakume parimat varianti.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ eksperdid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Teie võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita tagasisidevorm meie veebilehel.