Tulekahjuandurid

Küsi pakkumine

Täna me juba teame, et igas majas peab olema vähemalt üks suitsuandur. Muidugi oleks parem kui need oleksid igas ruumis, kus inimesed magavad või veedavad palju aega. Anduri omakäelisel paigaldamisel peab meeles pidama, et andur, mis on  paigaldatud pliidi kohale, hakkab kogu aeg andma valehäireid kui teil näiteks keeb piim üle või munaroog kõrbeb.

Automaatse tulekahjusignalisatsiooni paigaldamine eramajja oleks liig, aga suitsuandur, mis on ühendatud valvesüsteemiga, on just see mida vaja.

Teadlik planeerimine ja kvaliteetsete andurite kasutamine ei lase tulekahjul teid hätta jätta. Mõelge turvalisest tulevikust juba praegu.

Mõnikord piisab tulekahju puhkemise ennetamiseks vähese suitsu õigeaegsest avastamisest. Lühis elektrijuhtmestikus, käima jäetud teler, vooluvõrku ununenud triikraud ja kustutamata sigaret – sellised väikesed ebameeldivused võivad viia tule kiirele levikule, mille tagajärjel saab kannatada vara, aga vahel kahjuks ka inimesed.

Kõigi elektriseadmete korrasolekut, tehnika sisse – või väljalülitamist, kuid ka muude kergestisüttivate esemete tööd kodus ei ole lihtne kontrollida. Veel keerulisem on seda teha juhul, kui te ise ei ole kohal, vaid tööl, külas, puhkusel jne.

Tänapäevaseid seadmeid on lihtne monteerida ja need töötavad sujuvalt ning efektiivselt. Tänu niisuguste andurite lisamisele valvesüsteemi teate kogu aeg, et teie kodu on turvaline.

Ärge oodake aega kui on juba liiga hilja, hoolitsege selle eest varem, sest kannatada võivad saada  teie lapsed.

Küsi nõu
Räägi probleemi