Automaatne tulekahjusignalisatsioon – Ettevõtetes, organisatsioonides ja kontorites

Teie äri kaitse tähendab mitte ainult töötajate turvalisust, vaid ka vara säilimist. Besel-Alarm OÜ automaatne tulekahjusignalisatsioon (ATS) on usaldusväärne lahendus tulekahjude ennetamiseks ja nende tagajärgede minimeerimiseks. Meie teame, kui oluline on tulekahju õigeaegselt avastada ja lokaliseerida, et vältida tõsiseid kahjusid ja kaotusi.

Tulekahjud võivad tekkida ootamatult ja põhjustada suurt kahju. Automaatse tulekahjusignalisatsiooni paigaldamine aitab tulekahju õigeaegselt avastada ja teavitada kõiki hoones viibijaid evakueerimise vajadusest. See mitte ainult ei päästa elusid, vaid võimaldab ka kiiresti reageerida hädaolukordadele, minimeerides kahjusid.

Küsi hinnapakkumine

Mida meie pakume

 • Projekteerimine ja paigaldus: meie spetsialistid koostavad individuaalse projekti, arvestades teie ettevõtte kõiki eripärasid. Tagame kvaliteetse paigalduse ja süsteemi katkematu töö.
 • Hooldus ja tugi: pakume regulaarset hooldust, et teie süsteem oleks alati töökorras. Rikkete korral kõrvaldavad meie spetsialistid kiiresti kõik vead.
 • Moderniseerimine ja integratsioon: kui teie praegune süsteem on vananenud või rikete all, uuendame selle vastavalt kaasaegsetele standarditele ja integreerime teiste turvasüsteemidega teie objektil.
 • Sertifitseerimine ja vastavus standarditele: teostame kõik tööd vastavalt turvalisuse standarditele, tagades meie lahenduste usaldusväärsuse ja seaduslikkuse.
 • Kogemus ja professionaalsus: meie spetsialistidel on sügavad teadmised ja aastatepikkune kogemus ATS-i paigaldamisel ja hooldamisel. Meie teame, kuidas muuta teie äri turvaliseks.
 • Kvaliteet ja töökindlus: Besel-Alarm OÜ kasutab ainult juhtivate tootjate kontrollitud seadmeid, mis tagavad meie süsteemide pikaealisuse ja töökindluse. Pakume kõikidele meie teenustele 5-aastast garantiid.

Automaatse tulekahjusüsteemi eelised

 • Kohene teavitamine: süsteem tuvastab tulekahju kiiresti ja saadab kohe häiresignaali, mis võimaldab operatiivselt meetmeid võtta.
 • Suurenenud turvalisus: ATS tagab ööpäevaringse jälgimise, isegi kui teid pole kohal. See annab kindluse, et teie äri on kaitstud 24/7.
 • Ühendus tuletõrjega: signalisatsioon võib olla otseühenduses tuletõrjega, mis saab tulekahju korral kohe signaali ja reageerib viivitamatult, saates meeskonna sündmuskohale.

Automaatne tulekahjusignalisatsioon Besel-Alarm OÜ-lt on teie parim valik ettevõtte turvalisuse tagamiseks. Meie süsteemid aitavad ennetada tulekahjusid ja minimeerida nende tagajärgi, tagades teie töötajate turvalisuse ja vara säilimise.

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Võite meiega ühendust võtta telefonil +372 6684316 või täita kontaktivormi meie veebilehel.