Väravate automaatika tootmisobjektidel

Turvalisus ja logistiliste protsesside tõhusus tootmisobjektidel nõuavad usaldusväärseid lahendusi sõidukite sisse- ja väljasõidu haldamiseks.

Besel-Alarm OÜ väravate automaatika pakub funktsionaalseid ja mugavaid süsteeme, mis tagavad juurdepääsu kontrolli, hoiavad ära volitamata sisenemise ja optimeerivad liiklust territooriumil.

Mida meie pakume

  • Optimaalne lahendus: meie eksperdid aitavad teil valida optimaalse väravate automaatikasüsteemi, mis sobib teie objekti jaoks ideaalselt.
  • Professionaalne paigaldus: pakume professionaalset väravate automaatika paigaldust, tagades selle korrektse toimimise.
  • Hooldus ja remont: vajadusel pakume hooldus- ja remonditeenuseid, et teie süsteem töötaks alati tõrgeteta.
  • 5-aastane garantii: oleme uhked oma toodete kvaliteedi üle ja kindlad nende töökindluses, seetõttu pakume kõigile meie väravate automaatikasüsteemidele 5-aastast garantiid.

Küsi hinnapakkumine

Väravate automaatika tüübid

  • Tiibväravate automaatika: ideaalne lahendus laiade sissesõiduteede jaoks, pakkudes usaldusväärset ja turvalist kasutamist.
  • Liugväravate automaatika: suurepärane lahendus piiratud ruumiga kohtadele, tagades sujuva ja vaikse avamise.
  • Garaaživäravate automaatika: parandab igasuguste garaaživäravate funktsionaalsust, muutes nende kasutamise lihtsaks ja mugavaks.

Tootmisobjektide väravate automaatika eelised

Turvalisus: sõidukite sisse- ja väljasõidu kontroll hoiab ära volitamata juurdepääsu territooriumile.

Logistika optimeerimine: väravate automatiseerimine aitab optimeerida transpordivoogusid ja vähendada ooteaega sisse- ja väljasõidul.

Juurdepääsu haldamine: võimalus integreerida kontrollpunktidega, mis võimaldab täpselt reguleerida töötajate ja külastajate juurdepääsu erinevatele objekti aladele.

Vastupidavus ja töökindlus: meie süsteemid on välja töötatud pikaajaliseks kasutamiseks kõrge koormusega ja karmides kliimatingimustes.

Besel-Alarm OÜ väravate automaatika on teie tootmisobjekti jaoks töökindel, turvaline ja tõhus lahendus.

Pakume terviklikke lahendusi, mis aitavad teil optimeerida logistilisi protsesse ja tõsta turvalisuse taset territooriumil.

Võtke meiega ühendust juba täna!

    Meie spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad põhjalikult erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Helistage meile telefonil +372 6684316 või täitke tagasisidevorm meie veebilehel.