Väravate automaatika korteriühistute elanikele

Efektiivne juurdepääsu haldamine ja ohutuse tagamine korteriühistute elanikele nõuab usaldusväärseid lahendusi.

Besel-Alarm OÜ väravate automaatika pakub funktsionaalseid ja mugavaid süsteeme, mis võimaldavad kontrollida sisse- ja väljasõitu, vältides volitamata juurdepääsu ja tagades kõigile elanikele mugavuse.

Mida meie pakume

 • Kohandatud lahendused: meie spetsialistid aitavad teil valida ja seadistada väravate automaatikasüsteemi, mis vastab teie nõudmistele.
 • Kiire ja kvaliteetne paigaldus: pakume kiiret ja kvaliteetset automaatväravate paigaldust. Vajadusel pakume hooldus- ja remonditeenuseid, et teie süsteem töötaks alati tõrgeteta. Meie hoolitseme selle eest, et teie väravad funktsioneeriksid kõrgel tasemel.
 • Kvaliteetne varustus: ainult kõige kvaliteetsem ja usaldusväärsem väravate automaatika varustus. Meie süsteemid on loodud pikaajaliseks kasutamiseks ja on vastupidavad igasugustes ilmastikutingimustes. Teeme koostööd kontrollitud tootjatega, et tagada iga paigaldatud süsteemi töökindlus ja vastupidavus.
 • Turvalisus: kaasaegsed süsteemid on varustatud takistusanduritega, mis tagavad, et väravad peatuvad ja avanevad, kui midagi või keegi on nende teel, vältides võimalikke kahjustusi või vigastusi.
 • Garantii: 5-aastane garantii kõikidele meie seadmetele ja töödele.

Besel-Alarm OÜ pakub korteriühistutele terviklikke lahendusi väravate automaatika vallas. Meie süsteemid hõlmavad erinevat tüüpi väravaid, mis on kohandatud teie konkreetsetele vajadustele ja nõuetele.

Küsi hinnapakkumine

Väravate automaatika tüübid

 • Tiibväravate automaatika: ideaalne lahendus klassikalistele sissepääsuväravatele, pakkudes lihtsat ja turvalist kasutamist.
 • Liugväravate automaatika: suurepärane lahendus piiratud ruumiga kohtadele, tagades sujuva ja vaikse avamise.
 • Garaaživäravate automaatika: parandab igasuguste garaaživäravate funktsionaalsust, muutes nende kasutamise lihtsaks ja mugavaks.

Korteriühistute väravate automaatika eelised

 • Turvalisus: usaldusväärne kontroll autode sisse- ja väljasõidu üle, vältides volitamata juurdepääsu territooriumile. Tänu sellele võite olla kindlad, et keegi kõrvaline ei saa hõivata teie parkimiskohta.
 • Juurdepääsu kontroll: võimalus korraldada kontrollitud juurdepääs, mis võimaldab jälgida, kes ja millal siseneb või väljub.
 • Mugavus elanikele: lihtsustab elanike juurdepääsu territooriumile, vähendades aega, mis on vajalik sisenemiseks või väljumiseks.

Besel-Alarm OÜ väravate automaatika on teie korteriühistule töökindel, turvaline ja mugav lahendus!

Võtke meiega ühendust juba täna!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Helistage meile telefonil +372 6684316 või täitke tagasisidevorm meie veebilehel.