Väravate automaatika era- ja garaažimajadele

Väravate automaatika era- ja garaažimajadele on mugavus ja turvalisus teie varale. See võimaldab unustada väravate käsitsi avamise ja sulgemise vajaduse, pakkudes lihtsat ja turvalist juurdepääsu teie kodu ja garaaži territooriumile.

Automaatväravad on eelkõige mugavus. Saate väravaid juhtida kaugjuhtimise teel, autost väljumata. Ühe nupuvajutusega puldil või nutitelefoni rakenduse kaudu saate hõlpsasti väravaid avada ja sulgeda. See lahendus sobib ideaalselt nii sissesõidu- kui ka garaaživäravatele.

Mida meie pakume

 • Kiire ja kvaliteetne paigaldus: meie professionaalid tagavad kiire ja kvaliteetse väravate automaatika paigalduse.
 • Tehniline hooldus ja remonditeenused: et teie süsteem töötaks alati tõrgeteta. Meie hoolitseme selle eest, et teie väravad funktsioneeriksid kõrgel tasemel.
 • Turvafunktsioonid: kaasaegsed väravate automaatikasüsteemid on varustatud paljude turvafunktsioonidega, näiteks automaatne väravate lukustamine pärast sulgemist ja takistuste tuvastamise andurid, mis hoiavad ära auto kahjustamise või inimese vigastamise. Need funktsioonid tagavad teie kodu ja vara kõrgetasemelise kaitse.
 • Usaldusväärne varustus: Besel-Alarm OÜ pakub ainult kõige usaldusväärsemat ja kvaliteetsemat väravate automaatika varustust. Teeme koostööd juhtivate tootjatega, kelle toodang on läbinud range vastupidavuse ja efektiivsuse kontrolli. Meie süsteemid suudavad taluda intensiivset kasutamist ja töötavad tõrgeteta igasugustes ilmastikutingimustes.

Küsi hinnapakkumine

Väravate automaatika tüübid

 • Tiibväravate automaatika: ideaalne lahendus klassikalistele sissesõiduväravatele, pakkudes lihtsat ja turvalist kasutamist.
 • Liugväravate automaatika: suurepärane lahendus piiratud ruumiga kohtadele, tagades sujuva ja vaikse avamise.
 • Garaaživäravate automaatika: parandab igasuguste garaaživäravate funktsionaalsust, muutes nende kasutamise lihtsaks ja mugavaks.

Eramaja väravate automaatika eelised

 • Mugavus: automaatsete väravatega ei pea te autost väljuma, et väravaid avada või sulgeda. Lihtsalt vajutage juhtimispuldi nuppu või kasutage nutitelefoni rakendust, et väravaid kaugjuhtida.
 • Ajavõit: automaatväravad avanevad ja sulguvad kiiresti, säästes teie aega ja lihtsustades igapäevaseid toiminguid. Saate kiiresti oma koju sisse ja välja sõita, kulutamata lisaminuteid väravate käsitsi avamisele ja sulgemisele.
 • Järjepidev töö: elektrikatkestuse korral saavad meie süsteemid töötada autonoomsest toiteallikast, mis tagab väravate katkematu töö ja juurdepääsu teie koju igas olukorras.

Iga objekt on ainulaadne, ja meie pakume lahendusi, mis arvestavad teie vajadusi ja eelistusi. Meie spetsialistid aitavad teil valida ja seadistada väravate automaatikasüsteemi, mis vastab kõige paremini teie nõudmistele.

Samuti saame integreerida väravate automaatikasüsteemi turvasüsteemidega, et saaksite olla kindel, et teie äraolekul ei pääse keegi teie territooriumile.

Valige Besel-Alarm OÜ väravate automaatika ja nautige mugavust, turvalisust ja töökindlust!

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Helistage meile telefonil +372 6684316 või täitke tagasisidevorm meie veebilehel.