Väravate automaatika

Kaasaegsed väravate automaatika tehnoloogiad lihtsustavad oluliselt elu, pakkudes mugavust ja suurendades turvalisust teie kodus või ettevõttes.

Elektriajamid võimaldavad väravaid kaugjuhtida – ühe nupuvajutusega puldilt või nutitelefoni rakenduse kaudu. Automaatväravad parandavad iga objekti funktsionaalsust, säästes aega ja pakkudes kiiret ning probleemivaba avamist ja sulgemist.

Besel-Alarm OÜ pakub kõige usaldusväärsemat ja kvaliteetsemat väravate automaatika varustust, mis suudab taluda 100% koormust ilma töö katkestusteta. Teeme koostööd ainult tootjatega, kelle tooted on läbinud range valiku ja tõestanud oma võimekust töötada pidevalt kõrge kasutuskoormusega tingimustes.

Mida meie pakume

 • Professionaalne paigaldus: Besel-Alarm OÜ spetsialistid paigaldavad väravate automaatika igat tüüpi objektidele. Tagame kiire ja kvaliteetse töö teostamise, mis vastab kõigile turvastandarditele ja tehnoloogilistele nõuetele.
 • Tehniline hooldus ja remont: tagame teie süsteemi katkematu töö. Pakume regulaarset tehnilist hooldust ja operatiivset remonti.
 • Kvaliteet: Besel-Alarm OÜ pakub ainult kõige usaldusväärsemat ja kvaliteetsemat väravate automaatika varustust. Meie süsteemid taluvad intensiivset kasutust ja töötavad tõrgeteta igasugustes ilmastikutingimustes.

Küsi hinnapakkumine

Väravate automaatika tüübid

 • Tiibväravate automaatika: sobib klassikalistele väravatele, pakkudes lihtsat ja turvalist kasutamist.
 • Liugväravate automaatika: maksimaalselt mugav piiratud ruumile, tagades sujuva ja vaikse avamise.
 • Garaaživäravate automaatika: parandab igasuguste garaaživäravate funktsionaalsust, muutes nende kasutamise lihtsaks ja mugavaks.

Meie väravate automaatika eelised

Eramaja

 • Suurenenud mugavus: automaatika võimaldab väravaid kaugjuhtida, tänu millele saate väravaid avada või sulgeda autost lahkumata. See on eriti kasulik vihmase või lumine ilma korral ja aitab vältida soovimatut kokkupuudet halbade ilmastikutingimustega.
 • Parandatud turvalisus: kaasaegsed automaatsed süsteemid on varustatud erinevate turvafunktsioonidega, nagu automaatne valgustus ja muud.

Korteriühistud

 • Turvalisus: inimeste ja autode sisse- ja väljaliikumise kontroll, takistades volitamata juurdepääsu territooriumile.
 • Juurdepääsu kontroll: võimaldab korraldada kontrollitud juurdepääsu, mis lubab jälgida, kes ja millal siseneb või väljub.
 • Mugavus elanikele: lihtsustab elanike ligipääsu territooriumile, vähendades aega, mis on vajalik sisenemiseks või väljumiseks.

Tootmishooned

 • Turvalisuse suurendamine: tagab kaitse volitamata juurdepääsu eest ja ennetab võimalikke ohte.

  Logistika efektiivsus: väravate automatiseerimine aitab optimeerida sõidukite voogusid ja vähendab ooteaega sisse- ja väljasõidul.

 • Juurdepääsu haldamine: automaatsed väravasüsteemid saab integreerida valvetoimingutega, mis võimaldab täpselt reguleerida töötajate ja külastajate juurdepääsu erinevatele objekti aladele.

Väravate automaatika kombineerimine teiste turvasüsteemidega, nagu videovalve, valvesüsteemid, fonolukud ja läbipääsusüsteemid, tugevdab veelgi kaitset ja muudab juurdepääsu haldamise objektil maksimaalselt efektiivseks.

Miks on Besel-Alarm OÜ vajalik

 • Kogemus ja professionaalsus: meie spetsialistidel on põhjalikud teadmised ja aastatepikkune kogemus erinevate marki ja mudelite fonolukkude süsteemidega.
 • 5-aastane garantii: oleme oma toodete kvaliteedi üle uhked ja kindlad nende töökindluses, seetõttu pakume kõikidele meie väravate automaatika süsteemidele eksklusiivset 5-aastast garantiid. Garantiijuhtumi korral vahetame viivitamatult vigased komponendid või teostame vajaliku remondi ilma lisatasudeta.
 • Usaldus: meie ärisuhted põhinevad aususe ja korrektsuse põhimõtetel. Kliendi eest hoolitsemine on meie prioriteet ning meie eesmärk on tagada teile maksimaalne kasu ja tulu.

Hind

Väravate automaatika maksumus sõltub objekti tüübist, kasutustingimustest ja valitud süsteemist. Täpse hinna määramiseks ja optimaalse lahenduse leidmiseks on vajalik konsultatsioon spetsialistiga. Meie eksperdid arvestavad teie projekti kõiki üksikasju ja pakuvad parimat varianti, mis vastab teie vajadustele ja tingimustele.

  Besel-Alarm OÜ spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe, selgitavad erinevate süsteemide omadusi ja vastavad kõigile teie küsimustele. Helistage meile telefonil +372 6684316 või täitke tagasisidevorm meie veebilehel.