Tööpakkumised

Tehnik-automaatik

Meist:

Firma Besel-Alarm on loodud 1998. aastal. Tänaseks on see arenenud spetsialiseeritud ettevõtteks, mis professionaalsel tasemel tegeleb kõikvõimalike turvasüsteemide, juurdepääsusüsteemide ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega.

Firma Besel-Alarmi edukuse üheks olulisemaks põhjuseks on see, et pakume klientidele erinevaid lahendusi ning tegeleme ka ise süsteemide väljatöötamisega ning seeriatootmises olevate seadmete moderniseerimisega.

Tööülesanded:

  • seadmete ja süsteemide paigaldamine
  • süsteemide hoolduse teostamine
  • väljakutsetele vastamine

Nõudmised kandidaadile:

  • tehniline taip
  • ausus, täpsus, vastutustunne
  • iseseisva töö oskus
  • eesti ja vene keele oskus
  • vanus kuni 45a.
  • B kategooria juhiload

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus
  • tehniline haridus
  • soov ja oskus teha meeskonnatööd

Omalt poolt pakume

  • koolitust
  • konkurentsvõimelist palka sõltuvalt töö tulemustest
  • vajadusel ametiauto kasutamist
  • huvitavat tööd ja eneseteostamise võimalust

Elulookirjeldus või CV ja sooviavaldus palume saata meili aadressil cv@besel.ee

Klienditoe ja müügispetsialist

Meie otsime klienditoe ja müügispetsialisti!

Meil on vaja töötajat, kellel on aktiivne eluviis, kes on valmis raskuste ületamiseks ja kes jõuab kõrgemate eesmärkideni müügis.

Töö kirjeldus:

  • Korrektne suhtlemine
  • Klientide otsimine
  • Püsiklientidega koostöö tegemine
  • Meilide saatmine ja helistamine ning informeerimine
  • Pakkumiste vormistamine, dokumendi haldus

Teist:

  • Teile on oluline eesmärgi saavutamine ja Teid rahuldab kvaliteetselt tehtud tööd
  • Teid ei hirmuta raskused, Te ise otsustate kuidas nendega toimida
  • Te olete avatud uutele teadmistele ja saavutustele
  • Teile on oluline areneda koos keskkonnaga
  • Te ei loobu ennem kui asi on tehtud, vaatamata raskustele
  • Te suhtlete nii eesti, kui ka vene keeles
  • Teil on juhiload B-kat.
  • Teil üldse ei ole kogemust müügivaldkonnas, aga Te olete väga huvitatud sellest

  • Teil ei ole probleemi olla huvitavaks vestluskaaslaseks
  • Te olete aktiivne ja Te teate millal on vaja lõpetada
  • Ajutised tagasilöögid hoopis stimuleerivad Teid
  • Te olete hea suhtleja

Meie pakume:

  • Tööd, mille tulemused rahuldavad Teid
  • Põhipalka ja tulemuspalka
  • Tööalast täiendkoolitust ja arengu võimalust

Saatke oma CV e-maili teel cv@besel.ee

Turundusspetsialist

Teie tööülesanded:

  • Turunduskavade koostamine ja täitmine
  • Uute toodete arendus
  • Reklaamikampaaniate läbiviimine
  • Eripakkumiste koostamine
  • Uudiskirjade kirjutamine
  • Turundus sotsiaalmeedias
  • Erinevate turunduskanalite tõhususe analüüs
  • ja teised

Teist:

  • Olete oma töös tulemustele orienteeritud ja soovite anda endast parima
  • Olete valmis õppima ja arenema
  • Töötate iseseisvalt ja lahendate probleeme omal algatusel
  • Oskate professionaalseid turundustekste ja artikleid kirjutada
  • Teil on loominguline suhtumine
  • Vestlete vabalt eesti ja vene keeles

Töö tingimused:

  • Väljaõpe kohapeal
  • Meeldiv ja abivalmis meeskond
  • Meie kontor asub Mustamäel
  • Tööpäev E-R 9.00-17.00
  • Töötasu sõltub Teie tulemustest

Kui tunnete endas võimekust, saatke meile oma CV e-maili teel cv@besel.ee